Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma egy átlagos fiatal nő mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy átlagos fiatal nő mit tesz bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Illetve nem tudom, mennyire tudnak társak lenni.

Mondjuk a 40 alatti nőkről elég sokszor mondják férfiak – szerintem jogosan - , hogy csak a testüket viszik bele és csak elvárásaik vannak.

Érdekelne, más férfiak ezt hogyan látják, tehát nem nőkhöz szól a kérdés!!!


nyilván kivételek vannak, de azt látom, hogy a huszonéves nők csak jól néznek ki, és semmit nem visznek a kapcsolatba, viszont rengeteg elvárások van, külső terén is, illetve + saját lakás, autója legyen a pasinak.


A 30 körüli nőknél még inkább ezt látom: ha diplomájuk van, akkor arrogánsak (ezt ők intelligenciának és magabiztosságnak hívják), de nem különösebben értelmesek, műveltek. Hobbijuk alig van, max. utazás drága helyekre, és pasi legyen sportos, minimum 180 cm magas.


Tehát ha teszem azt, jól kereső 180-185 cm sportos értelmes férfi vagyok, és társat keresek, akkor miért állnék össze olyan nővel, aki nem művelt/sportos/alacsony és nem tud társ lenni.



2019. jún. 24. 10:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
27%

Az átlagos szart se vagy csak az igényeit.

32/f

2019. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%

Ha ti ilyen nokkel ismerkedtek akkor bennetek van a hiba. Mint ahogy akkor is a noben van a hiba ha sorozatosan atveros vagy agressziv ferfit valaszt.

Senki nem kotelez ra, hogy olyan kapcsolatba kezdj, ami neked nem megfelelo.


Erdekes modon az en ismeretsegi koromben rengeteg okos, magat eltartani kepes no van. Sportolunk, tancolunk, engem pl a hagyomanyorzes es regebbi korok ruhai erdekelnek mint hobbi, szeretem a pin up, 50es evek stilust, varrogatni. Motorozni, metal es rock koncertekre jarni. Irogatni. Ha te szellemileg igenytelen kozegben ismerkedsz, akkor valts kozeget. Ennyi.

25n

2019. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Halmai Annamária ***** válasza:
81%

"ha teszem azt, jól kereső 180-185 cm sportos értelmes férfi vagyok"


De nyilván nem vagy az, és átlagos fiatal nőd sem nagyon volt szerintem még. Azok ugyanis általában önálló keresettel rendelkeznek, diplomások, képesek az önfenntartásra, és nem síró picsogó kisgyerek szinten megrekedt fiúcskákkal szeretnének párkapcsolatot kialakítani.

2019. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%

Vannak művelt, hol kereso fiatal nők is.

A kérdésed a szokásos napi szánalom egy kis pötstol, aki magát tökéletesnek hiszi.

2019. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
14%

Pontról pontra leírtad, hogy semmit, csak a muffját. Annak pedig nulla az értéke, mivel közel négy milliárd példányban elérhető.

De amíg a talpnyalók elhitetik vele, hogy az övé aranyból van és piedesztálra elemik, addig nem is várhatjuk, hogy egyéb értéket akarjanak közvetíteni.

2019. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

direkt leírtam, hogy férfiakhoz szól a kérdésem, pont azért, mert nem vagyok kiváncsi a„biztos sosem volt még nőd” és hasonló gyerekes hozzászólásokra a bizonyosan rendkívül érett nőktől, így ezekre nem is fogok reagálni. Mondjuk szerintem némi önuralom és intelligencia kérdése, hogy nem reagálunk olyan kérdésre, ahol kikötötték, hogy férfiak írjanak csak.

_

# 5/5

igen, de ez csak 30 éves korukig van így, ezért is válaszoltok én is 20 körüli lányokat, ha csak szexet akarok, de nyilván az ember társat is akar, és akkor már kicsit több is kéne egy lyuknál, nagy szájnál meg elvárásoknál.

2019. jún. 24. 10:42
 7/40 anonim ***** válasza:
99%

mondjuk azt nem értem, hogy olyan kérdésnek mi értelme van, ahol csak együtt akarsz hőbörögni másokkal, hogy bizony a mai nők mind semmirekellő muffok, akik másra nem is jók.


de hát ha ettől neked jobb lesz a napod, egészségedre.

2019. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
#6: az ír, aki akar. Menj at egy zárt fórumba, képezz magadnak egy zárt buborekot másokkal, és akkor tovább bizonygathatjatok egymásnak, hogy a fiatal nők buták, lusták, nem akarnak dolgozni, ellenben ti, magatok vagytok a tokely.
2019. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
98%

KÖNYÖRGÖM az ilyen kérdések mellé írjátok már ki a saját tapasztalat(lanság)aitokat, meg hogy mégis mi az istent jelent az hogy "ezt látom". Az hogy veled senki sem osztja meg az életét, nem azt jelenti hogy a nőknek nincs is életük, továbbá az, hogy tapasztalatlan férfiak fantáziáit olvasod a női személyiség ürességéről, még nem azt jelenti, hogy a nők tényleg üresek belülről.

Majd ha egyszer nagyon, nagyon szerencsés leszel, akkor egy nő majd talán téged is érdemesnek tart arra, hogy össze jöjjön veled, és akkor majd meglátod, hogy "mit visz bele a kapcsolatba". Addig meg olvass kevesebb hülyeséget a megkeseredett férfitársaidtól, mert minél tobb ilyen radikális véleményt szedsz össze, annál nagyobb az esélye hogy egyedül maradsz.

2019. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%

Én egy csomó mindent adok a páromnak, amit ezeken a keresztmetszeten nem lehet felsorakoztatni. Egy párkapcsolat tipikusan olyan dolog, ahol a részletekben rejlik az ördög. Az általad felsorolt dolgok már az elején kiderülnek, de hát a párkapcsolatot fel is kell építeni valahogy és az már olyan dolgokon múlik, mint a tolerancia, kommunikációs stílus, támogatottság, szabadság szabályozása, együtt töltött idő megszervezése, másik kéréseire való reagálás stb.

De ha a kérdésedet követve kell válaszolni, akkor elmondom én mit adok a páromnak: van egy mérnöki diplomám és lesz egy IT is, izmos lábakat (futó vagyok) az arcom szép, de a testarányaim nem annyira előnyösek, és több spórolt pénzem van, mint neki, és ezen kívül szabadidőmben pszichológiát tanulok autodidakta módon, valamint egy filozófia iskokába járok már másfél éve, mondjuk ez utóbbi páromat hidegen hagyja. Nem drága helyekre szoktam utazni, hanem inkább kalandos, élménydús és pénztárcakímélő utazásokat szoktam szervezni. A páromat elvittem többször kanapészörfözni, ezt én mutattam be neki.

2019. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!