Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem le ezt magamban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le ezt magamban?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran veszekszem a párommal, nagyon gyerekes dolgokon, de ha uralkodnak rajtam az érzéseim, nem tudok lenyugodni.


Legutóbb azon kaptunk össze, mert láttam azt a lányt, akivel előttem tudom, hogy lefeküdt. Nagyon zavar a tudat, hogy voltak előttem mások. :( Ráadásul azt hiszem, nem is kevesen. Sosem mondta el, nekem meg ő volt az első.

Félek, hogy elvesztem a sok ilyesmi hisztimmel.

Hogy változtassak ezen?

23L


2019. jún. 24. 19:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Az „összekapásunk” ráadásul sokszor abból áll, hogy rettentő csúnyán beszélek vele, utána meg eszméletlenül szégyellem magam.

Nem akarom tönkretenni. :( mégis ilyen szánalmas vagyok..

2019. jún. 24. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Van neked édesapád ?

32/f

2019. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, van.
2019. jún. 24. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Menj át hozzá, és kérj tőle pótlólagosan két büdösnagy pofont, aztán próbálj zöldágra vergődni a barátoddal, ha nem derogál elnézést kérni.

32/f

2019. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
23 vagy, a legtöbb srácnak ilyenkor már volt legalább 2 menete. Barátkozz meg a gondolattal, hogy nem te vagy a világ közepe.
2019. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez már van annyira beteges szinten, hogy nem ártana felkeresni vele egy pszichológust.
2019. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!