Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 évesen új életet kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 évesen új életet kezdeni egy házasság után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén leszek 33 éves és sajnos nagyon úgy néz ki, hogy a válás szélén táncolunk a férjemmel (6,5 éve vagyunk együtt). A problémákat nem részletezném, mert nagyon sokrétűek….de volt sok hazugság, megcsalás (másik nővel csók), nem beszélt nekem az érzéseiről, problémáiról amik 2-3 éve (!) nyomasztották már; gyereket akart tőlem abban az időszakban is, amikor a másik nő a képben volt; terhes is lettem, csak elvetéltem.

Lassan én is kezdem belátni, hogy ennek így nem biztos, hogy sok értelme van.


Az elmúlt fél év a küzdésről szólt, de mostanra eljutottam odáig, hogy igazából magamra haragszom és magamat sajnálom amiért nem vettem észre és nem értelmeztem jól a jeleket és tudjátok úgy érzem, hogy elrontottam az egész életemet, évek mentek a levesbe, stb.


Van esélyem még normális, korban hozzám illő gyerektelen férfit találni?

Nagyon el vagyok keseredve.


2019. jún. 25. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Fel a fejjel újrakezdeni sosem késő!! :)

Anyi hogy ebben a korosztályban ami kb hozzad illő lenne már kevés a gyermektelen ,ha fiatalabb férfiak is jók nálad 25 körül akkor még arra is van esély :)

2019. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Új életet nem kezdhetsz, mert neked is csak egy van, de a meglévőt simán folytathatod másként.


A hozzád illő pasik nagy valószínűséggel ugyanúgy elváltak lesznek, mint ahogy te vagy, 33-40 között pedig legtöbbjüknek pici gyereke is lesz...

2019. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

1#:

Én 42 évesen keresek olyan párt, aki szeretne még gyereket.

Szóval semmi sem késő!

Nekem is van 2 gyerekem, 14 év házasság után váltam.

2019. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

3-as :) én a gyermektelenre irtam, ebben a korosztályban ritka.

Az hogy akar e még a későbbiekben az egy dolog.

31/N

2019. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

4#:

Én meg arra írtam, hogy mert egy elvált pasinak van gyereke, nem biztos, hogy nem szeretne még.

Ebben a korban ha nincs gyerek akkor elég nagy a valószínűsége valamilyen defektnek.

2019. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
A gyerekes korban hozzád illő férfi miért kizáró ok? Ezt most nőként kérdezem. Én 32 éves vagyok van már egy ovis lányom es most varok babat a korombeli gyerektelen páromtól aki elmondása szerint a világ legjobb apja lesz de ő maga is sokszor az esetek többségében gyerekként viselkedik.
2019. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Edesapam most 50 eves, es most kezd uj eletet anyammal kulon
2019. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


A leírás alapján ennek a házasságnak nincs semmi értelme. A férjed másik nőnél keresi a boldogságot, ez kiderült. Megcsalás történt, amit nem lehet egy bocsánatkéréssel letudni. Ez olyan, amikor a kötél elszakad. Összelehet kötni, de a csomó az ott fog virítai. Ha ezt már eljátszotta nincs rá semmi garancia nem fogja mégegyszer megismételni. Nem kell jeleket értelmezni, nem sokan szeretnek barkóbázni. Házasságban vagytok, nem egy idegen emberrel kell beszélned. Ő nem beszélt az érzéseiről, gondjairól, akkor ha idáig nem mondta el, akkor a jövőben tartsa magában.

Még nem rontottad el az egész életedet. Sok olyan (28-35 év közötti) ismerősöm van, aki a második férjével él. 8 évig tartó élettársi kapcsolat veszett el. Van köztük olyan, akinek gyereke van. Te még hozzájuk képest "szerencsésebb" helyzetben vagy. Gondolj bele, ha gyermeked lenne...ha nem 33 éves lennél, hanem 43,53 éves.

Még fiatal vagy, előtted az élet. Nem vesztettél semmit, ez a 6.5 év tanulási idő volt.

Ne legyél elkeseredve! Felállsz, leporolod magad és mész tovább!

2019. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Persze, hogy van esélyed. Az én párom is 31 éves volt mikor összejöttünk, szintén gyerektelen.

De rengeteg normális, szingli, gyerektelen harmincast ismererek.

2019. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Naná, hogy van! Most jön csak a java, mert már van elég élettapasztalatod, hogy ne vegyenek hülyére (remélem, önismereted is, hogy ne sétálj bele ugyanabba), viszont még mindig fiatal vagy. Én 30, a párom 38 volt, amikor megismerkedtünk, és azóta második kamaszkoromat élem.
2019. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!