Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Barátnőm állandóan hisztizik, hogy nőknek a képeit likolom, beszélgetek velük (néha meg is dicsérem őket), van hogy jelölök is párat.

Vele vagyok nem velük.

Min kell ezen úgy fent akadni?



2019. jún. 25. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mert agyilag még éretlen. Ő nem szokott más pasikat megnézni?

Súlyos önbizalomhiányban is szenved.

Nem bízik benned.

2019. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát biztos meg nézi a pasikat, de nem értem mi a baj azzal, hogy beszélek velük, jó egyszer kétszer előfordul hogy flörtölök picit ego növelés miatt.
2019. jún. 25. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért féltékeny mert neki ez nem fér bele egy kapcsolatba. Ez teljesen normális dolog az elején le kell tisztázni hogy kinek mi fér bele kinek mi esik rosszul. Úgy látszik neki ez sok. Ezért nem kell lőt bántani meglehet érteni. De akkor nem vagytok egymáshoz valók , nem egy az értékrendetek. Engedd el és hagyd hogy találjon valami normális embert maga mellé.
2019. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt pedig épp elég baj hogy neked a barátnőd mellett Ego növeléste van szükséged.. ha 0 onbizalmad van , akkor neked nem való baratno..
2019. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem se ferne bele ha a parom massal flortolne, akar csak irasban is.

Akikkel pedig szokott beszelni mindig elmondja kicsoda, honnan ismeri es a legtobbjet (attol fuggetlen szimpatikus e vagy sem) ismerem már.

2019. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!