Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valaki ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valaki ekkora tapló? Féltékennyé akar tenni? Jól érzem?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy pasival, több volt ez mondjuk annál de kapcsolatnak nem volt nevezhető még.

Végül összevesztünk 1 hete, mert megsértődött mert az éjszaka középén nem mentem vele enni a kislányommal.

Nem kerestük egymást, tegnap felhívott 2 percre, ma ismét videón.

Szinte azzal indított hogy ahol most dolgoznak a tulajnak van 2 bombázó lánya. Nem sokára viszik neki a kávét, blablabla...

Hazudnék ha azt mondanám hogy nem esett rosszul, viszont a másik érzésem az volt hogy egy idióta bunkó.

Mi értelme van ennek?

Hozzáteszem ha mondtam valamit akkor azt mondta MI??Én meg vágtam rá egy pofát, amikor ő meg elkezdte mondani hogy az aranyos csajokat megtiszteli azoknak tesséket mond.

Mondtam neki amúgy hogy engem többet ne hívjon, erre nem vagyok kíváncsi, de mégis rosszul esik.


2019. jún. 25. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, és bunkó is! Dobd a fenébe, ennél csak jobbat találhatsz hidd el.
2019. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg! Mi értelme van ennek?
2019. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy miért tetted neki szét a lábad és miért állsz még egyáltalán szóba vele
2019. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbált felidegesíteni. El is érte a célját.

Amúgy meg hagyd a fenébe, ne foglalkozz ilyen bunkó parasztokkal.

2019. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Én meg vágtam rá egy pofát, amikor ő meg elkezdte mondani hogy az aranyos csajokat megtiszteli azoknak tesséket mond." :DDDDDD Te még ezek után szóbaállsz vele?
2019. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek állsz vele szóba?? Csak ilyen bunkó farkak vannak körülötted?


"Hozzáteszem ha mondtam valamit akkor azt mondta MI??Én meg vágtam rá egy pofát, amikor ő meg elkezdte mondani hogy az aranyos csajokat megtiszteli azoknak tesséket mond"


Erre mondtam volna neki, hogy:Mi??? 🤣

2019. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon primkó az ember. Nem értem, mit eszel rajta.
2019. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért van kiemelve a kérdés? Még mindog ezen az ősbunkón rágódsz? Azért már gyerekkel pláne meg kéne válogatnod kivel állsz össze. Nagyon nem mindegy mit lát, miben nő fel. És persze neked sem mindegy. Tiszteld mar magatokat annyira, hogy nem jössz össze akarmilyen jöttment gyökérrel.
2019. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!