Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes folytatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes folytatni egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A párommal gimi óta együtt vagyunk. Más városba jártunk egyetemre, nekem még van pár évem, ő már végzett.

Azt veszem észre, hogy bár azt mondja hogy jó lenne majd egyszer együtt lakni, mégsem keresi a lehetőségeket, mégsem akar tenni érte. De ez a kisebb gond. Ő elég családcentrikus, plusz az anyukája is nagyon támaszkodik a segítségére. Nem tudom képes lenne-e elköltözni otthonról azért, hogy velem éljen (messze a szülővárosunktól). Gyakran a házimunkával is megvárják amíg haza nem ér, pedig vannak pár évvel fiatalabb öccsei, meg egy húga is.

Meg tud egy ilyen férfi változni? Vagy ő már mindig anya kisfia marad?

Még egy évet marad a cégnél ahol iskola mellett dolgozott, jövőre lenne aktuális a költözés. Addig felesleges ezen rágódnom?



2019. jún. 25. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Felesleges ezen aggódj.

Örülj hogy végez házimunkát...

Majd mikor ott álltok hogy választania kell, akkor kell hogy jól döntsön!

2019. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Hát beszelj vele mit gondol az egyuttelesetekrol. Az szerintem jó dolog ha vkinek fontos a család. De az hogy mennyire lesz anyuci kicsi fia menet közben derül ki, attól függ ki fog állni előrébb te vagy a csaladja
2019. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Piszok nehéz meló egy ilyen pasi elszakítani az anyja szoknyája mellől, de nem lehetetlen. A türelem nem segít, ha nem nyomasztod, magától nem fogja azt érezni, hogy el kell jönnie. És abba se szabad belemenni, hogy te vedd át az anyaszerepet. Csak a nyílt, felnőtt kommunikáció segít, megfelelő időben. Ami ezek szerint nem most van, majd ha realitás lesz az összeköltözés.
2019. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak nem ismered eléggé a gondolkodásmódját, a pasik többsége nem szoktak/szeretnek ilyen távoli dolgokat tervezni, főleg egy olyan dolgot ami nem következik be 1-2 honapon belül. Miért gondolkodna az összeköltözésen, ha te még tanulsz? Tök felesleges ha csak évek múlva végzel. Előbb végezz a tanulmanyaiddal aztán piszkáld ezzel a dologgal. Én se akarnék osszekoltozni a párommal, ha még nem önellátó.
2019. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!