Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a barátotok, akivel esküvő szervezés közben összevesztek és azt mondaná nektek, hogy "mennyivel egyszerűbb lenne ha te fiú lennél, én meg meleg"?

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnék:D
2019. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolattól függ meg attól, hogy milyen a párom. Én például ezen csak röhögnék meg visszaszólnék valami durvábbat, a mi kapcsolatunk ilyen szívjuk egymás vérét folyamatosan és nem vesszük meg nem is gondoljuk ezeket komolyan. De nem mindenki ilyen, van aki ezt sértésként mondja vagy másmilyen humora van. Te ismered a párod meg hogy mit jelent ez tőle.
2019. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ezt csak hallom, de egyszerűen nem tudnak úgy beszélgetni hogy ne kapnának valamin össze. Lehet hogy nem véresen kommoly, de ha én lennék egy ilyen kapcsolatban, nem tudnám ezt csinálni, hogy ha nincs probléma akkor folyamatosan belekötünk valami hülyeségbe. Ideges leszek már attól hogy ezt kell hallgatnom.
2019. jún. 25. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez jó. Megjegyzem esküvő esetére.

32/f

2019. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen szerintem elröhögném magam.
2019. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nevettem volna, ha ezt benyögi a férjem anno. 😂
2019. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért, mert akkor nem házasodhatnátok Magyarországon? Az tényleg egyszerű lenne...jó, jó, értem a viccet.
2019. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!