Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma lehet ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma lehet ha a párom ragaszkodik az exétől kapott szerelmes leveléhez?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem barátnőmmel, hogy megmutatja az exe dobozát, amelyben az exével közös emlkékek/tárgyak voltak. Ketté akartam tépni “”teszt”” gyanánt a szerelmes levelet amit kapott tőle, hogy mégis hogyan reagálna, de majdnem sírvafakadt. Hozzáteszem, hogy fizikailag és verbálisan is bántalmazta 3évig. Mostanában sokat kutakodik facebookon utána, hogy merre sodorta őt az élet (de erre is csak azt mondta, hogy kiváncsi de nem érez semmit). Csak szerintem szánalmas ez a viselkedés, hogy nem szereti az exét, de mostanában utána kérdezősködik meg rosszul érintené, ha széttépném a levelét?

2019. jún. 26. 00:07
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
21F ő 21L
2019. jún. 26. 00:07
 2/36 anonim ***** válasza:
50%

Ennek annyi papám.

32/f

2019. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
Mi közöd van neked az egészhez, meg úgy egyáltalán az emlékeihez? Igen, szánalmas a viselkedés, de nem az övé, hanem a tiéd. Mégis mit képzelsz te magadról, mi? Remélem kidob.
2019. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
39%

Az a szánalmas hogy ragaszkodsz ehhez a kapcsolathoz holott a nő nem szeret. Féltékenykedsz, turkálsz a dolgai közt.

Ha szeretne a nő akkor nem tartogatna az exéről emlékeket. Abban biztos lehetsz hogy az exét szereti, te csak statiszta vagy ebben a filmben.

2019. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen bántalmazó emberek teljesen leépítik a párjuk önbecsülését. Folyamatosan manipulálják és egy nagyon erős érzelmi függőséget alakítanak ki maguk felé. Ebből pedig nem könnyű felépülni. 3 éven kereszül gyakorlatilag a nullára rombolta le a párja és folyamatosan azt erősítette benne, hogy nélküle egy senki, semmit nem ér, ezzel kialakítva egy nagyon szoros ragaszkodást és szükségérzetet. Ez egyszerű pszichológia. Erről a párod nem igazán tehet, viszont egy pszichológust ilyenkor nem árt felkeresni.
2019. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Kedves második. Mégis te mit tennél, ha neked a párod időnként azt mondogatná, hogy az exe már megint neki írt ki vmit pl facebookra és néha azon kapnád rajta, hogy az exének a facebookját nézegeti vagy az instagramját az én fiókomból (mert őt tiltotta). A szánalmas az, hogy te erre befognád a szádat. :D
2019. jún. 26. 00:38
 7/36 anonim ***** válasza:
68%

Nem hinném , hogy probléma kell legyen.

Szép, emlékbe eltette.

Ne bántsd, ne bizergáljad az emlékeit.

Én lehet, hogy egy ilyen akció után már rögtön szakítanék is veled; mert én többet érdemlek, mint egy ilyet, aki nem tartja tiszteletben a tárgyaimat.

"(de erre is csak azt mondta, hogy kiváncsi de nem érez semmit)"

Ez szerintem így rendben van. Hagy elégítse már ki a kíváncsiságát. Most ezt nem értem, ez miért okoz problémát. Mondjuk,ha túl gyakran érdeklődik, az már gyanús lehet.

De mégegy, hogy szerintem lehet, hogy 1. túl féltékeny típus vagy; de még 2. : Lehet az is , hogy totál nem illetek egymáshoz, totál más az életfelfogásotok; én nem hinném, hogy ti összevalók lennétek egymással.

2019. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Kedves 5.! Köszönöm a korrekt választ. Volt pszichológusnál, viszont az antidepresszáns amit szedett nem volt rá jó hatással ezért abba kellett hagyni, valamint többször beszéltem vele erről a helyzetről, de mindig azt felelte, hogy sokkal nagyobb megkönnyebbülés, ha velem beszéli meg mintha egy idegennel tenné ezt.
2019. jún. 26. 00:41
 9/36 anonim ***** válasza:
72%
Ez tényleg szánalmas, mármint Kérdező, a te részedről. Irányítani akarod az életét, vagy mi? Ahhoz nincs jogod. Vagy ő is bármilyen papírodat széttépheti, amiről úgy gondolja? Mert úgy lenne a fair. Nagyon gáz, amit csinálsz, hogy a személyes cuccai felett akarsz rendelkezni.
2019. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett kiemelem, hogy NEM téptem szét semmit.. csak magától a mozdulattól, hogy úgy tettem a kezemmel láttam az arcán..
2019. jún. 26. 00:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!