Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom az exemet elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom az exemet elfelejteni mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk én 30 voltam,ő 42 viszont a mai 18,19 éves lányok elbújhattak mellette! Nagyon csinos szép arcú még mai napig is, jó géneket örökölt.6 évig voltunk együtt, majd szakítottunk öszintén megmondva már nem tudom milyen okbol.. de ö sokszor rótta fel nekem,hogy nekem idővel majd család kell, és ő már nem tudja ezt megadni.

Utolsó évünkben állandóan civakodtunk már, mindig azt vágta a fejemhez,hogy ő a tapasztaltabb az élet terén stb.Szakításunk után még egyszer szexeltünk, azóta nem is találkoztunk. Eltelt 6 hónap azota. Facen is csak nagyon ritkán beszéltünk.. 2 kezemen megtudnám számolni. Magától soha nem írt rám.. tényleg szó szerint leszart,meg leszar. Próbálja magát boldog kiegyensúlyozott függetlennek beállítani a facen is vicces feminista hülyeségeket posztol stb.

Viszont fura,hogy nincs senkije. A státusza egyedülálló azóta is.(nekem is) Rosszat sem hallok róla, egy 2.000-es településen élünk... oké látom,hogy lájkolgat csávókat meg őt is páran, de ma már ki nem lájkolgat? Egyáltalán ez mérvadó? Nem hiszem.

Ha jobban bele gondolok tényleg nincs jövőnk.. voltam pszichológusnál is, ő is azt mondta,hogy le kell végleg zárni. De nem egyszerű! Túl sok közös élményünk volt, jól éreztünk magunkat, csinos gyönyörü és értelmes nő. Na és a szive is a helyén van, sok rosszat nem tudok mondani rá, viszont annyi,hogy közömbös lett. Egyszerűen látni sem akar azzal a címszóval,hogy nekünk már nincs mit beszélni.Érdekesmódon tegnap meg rám írt és elkezdett hülyéskedni ami nekem tetszett is meg nem is. De beszóltam neki és megint minden a régi.

Nem egyszerűek ezek a nők.. aludni sem tudok!


2019. jún. 26. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha hosszú életet akarsz, távol tartod a vágott barackúakat magadtól.


Ősi magyar közmondás.

2019. jún. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenek a nők. Velem is hasonló történt. 6 év idill után megcsalt, és a végén még ő lett az áldozat az egészben.
2019. jún. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja azt bírom,hogy amígy együtt vagytok,te vagy neki minden, soha nem tudna mást elképzelni,ha más már hozzá nyúlna már hányingere lenne, meg nélküled nem tudna lenni,létezni stb stb... 5,6 év után meg már minden baj. Csak a sok barátnő a facebookon. Mindig csak a dumcsi, nem számított,hogy éjszaka vagy éjjel volt..állandóan írtak neki. (Elvált unatkozó korabeli 50-es nők írtak neki mindig mert volt annyira karakán,hogy mindig megmutatta) ő meg annyira segít mindenkin,hogy más mindig fontosabb volt számára mint én. Nem fogom tagadni,hogy idővel mér frusztrált lettem és elment a kedvem is..nem tudtam teljesíteni már tökéletesen. Hozzáteszem,hogy semmi szexi dolgot nem művelt rajtam.. semmi érzéki somogatás semmi ilyesmi. Csak mivel ő egy bombanő volt elvárta,hogy egyböl kívánjam mindig ha szimplán lefeküdt mellém az ágyba. Na ez nálam nem így van..főleg akiben már kicsit csalódok, vagy kiábrándulok.
2019. jún. 26. 05:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudja azt mutatni,meg mondani,hogy boldog/kiegyensúlyozott! Ugyan már!
2019. jún. 26. 06:42
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Lehet itt a nőket szidni, de a rohadt büdös nagy igazság ennél picit összetettebb.

Nem a levegőbe beszélek, tapasztalatból.

A nő meg a férfi máshogy van összerakva. Ezt nem úgy kéne forgatni, hogy az egyik rosszabb, mint a másik, csak egyszerűen másképp reagálnak dolgokra, másképp élik meg. De akkor ne bontsuk nemekre, maradjunk az egyéni tűréshatároknál.

Van, hogy amit az egyik fél nagyobb problémának él meg, a másik észre sem veszi. Ha az első ezt szóvá teszi, akkor jön, hogy túlreagálta. Ha egyáltalán a másik felfogja, mert sokszor "nem kell vele foglalkozni" elengedi a füle mellett.

Megéltem... 10 éves kapcsolatból léptem ki. Próbáltam megbeszélni vele a dolgokat, amiket szerinte beképzeltem. (Nem. Miért találnék ki valamit, aminek nincs alapja? Én problémaként éltem meg azokat a dolgokat, amik szerinte nem voltak azok.)


Nem egyszerűek a nők?

Lehet itt általánosítani, de inkább egymás meg nem értése a baj, a férfiak sem egyszerűek. Mikor besértődnek, nem keresnek, és a nő ugyan találja már ki, mi baja, mert elmondani nem képes. Ez csak egy példa volt.

A kommunikáció és az empátia hiánya a legnagyobb ellenség egy kapcsolatban. Hogy képtelenek az emberek megpróbálni a másik szemszögéből nézni a dolgokat, illetve megbeszélni azokat.


Ha elismered, hogy nincs közös jövő, nem működőképes a dolog, akkor ezt kell elfogadni, és továbblépni. Ha beledöglesz, akkor is. És ne, mostmár ne próbáld őt érteni. Már mindegy.

2019. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a kommunikáció hiánya volt a baj.

Milliószor próbáltam hívni a természetbe sétálni,túrázni.. vagy más egyéb programokat,hogy kettesben legyünk.. de nem.. mert ö inkább a facebookot nyomkodta és a tanfolyamtársnői meg mások fontosabbak voltak. Én a melóhelyemről is mindig írtam neki.. a válasz erre mindig 20 percre érkezett, vagy az,hogy most néz egy jó filmet. Ha viszont 5 percet késtem (nem többet) mert gyalog közlekedek, akkor már nem fontos nekem, meg más rég ott lenne stb.. azt még tudni kell,hogy a volt férjével 20 évig élt..gyerekek is vannak.. és anno a falu előtt tette szégyenbe,hogy csalta évekig egy másik nővel. De egyébként sem volt boldog élete gyerekkorában sem.

Rájöttem,hogy neki nem való kapcsolat.. talán ő már nem tud és nem is akar szeretni senkit. Élni szabadon és kész!

Csak ez előbb utóbb nem vezet jóra,és ő érte meg nagyon kár.

2019. jún. 26. 09:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Inkább akkor iszok! :)
2019. jún. 26. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!