Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek mindig meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek mindig meg kell küzdenie miattam?

Figyelt kérdés

Valamiért az embereket vagy az igazságérzetüket nagyon zavarja a nálunk lévő ronda pasi - jó csaj felállás. Bármennyire is igényes vagyok, ronda a fejformám és az arcom, így hosszadalmasan is szedtem fel a barátnőmet, haverságból lett kapcsolat. Már 2 éve együtt vagyunk, de az ismerősei többségét nagyon zavarja a dolog. Például a barátnők első reakciója az volt, hogy alapból milliomosnak hittek (nem is kérdezték, csak eldöntötték), aztán nagyot néztek amikor kiderült hogy 6 számjegyű a fizetésem. Vagy munkatársai folyamatosan össze akarják hozni általuk hozzávalónak gondolt srácokkal! Barátnőm rendszeresen kiáll mellettem, de engem ez már nagyon zavar. Miért kell másoknak eldönteni kihez ki illik? Miért kell okokat sejteni a háttérben? “Biztos gazdag vagy a főnöke”, hallottam többször is idegenektől.

Amúgy szerintem akkora gáz nincs velem, 10-es skálán én 4-es lehetek az előző barátnőimet figyelembe véve, a mostani 8-as, de nekem 10-es!


2019. jún. 26. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha baráti társaságot váltana,akkor valószínű nem kellene mindig.Valami hatalmas intteligencia birtokában lehetnek a barátai,hogy jobb témát,és elfoglaltságot nem találnak.
2019. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek elsöprő többsége felszínes - és ezt jóképűként mondom.

Nagyon tudják, hogy ki kihez illik arc, súly, magasság, alkat, stb szerint.

2019. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Bár barátnődnek ideje lenne baráti társaságot váltani mert az igazi barátok nem csinálnak ilyet. Ha ő nem akar váltani akkor hagyd. Ne idegesítsd magad ilyenek miatt a barátnőd veled van téged szeret és örülj neki hogy kiáll melletted. Ez szerintem alap dolog ha az embernek fontos a másik.
2019. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Az én barátaim se tartották helyesnek a pasijaimat, de soha egyik sem akart rábeszélni valaki másra. Azok nem barátok akik így bánnak a barátnőddel.

Szépen be kéne nekik olvasni, hogy foglalkozzanak a saját dolgukkal.

2019. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nőként voltam olyan helyzetben, hogy egy haver azt mondta az exemnek (rám), hogy "mi ez, ne haragudj, de ez nem a te szinted, majd én hozok olyat, amilyet szeretsz"... Konkrétan mi volt a problémája, nem tudom, de az akkori önértékelésem sem volt igazán rendben, ez még rátett.


Mostani párom haverjai meg kb féltékenyek, hogy én lettem, és ezt hogy hozta össze, kb az ellenkezője.


(És nem mondanám, hogy az exem jobb pasi volt, mint a jelenlegi.)


Szóval nem nagyon értem a kívülálló emberek gondolatmenetét, de az biztos, hogy éppen mindig az a baj, ami éppen van.


A probléma azzal van, hogy ezeknek a barátoknak sincs saját élete, azért a barátnődével vannak elfoglalva. Nem te vagy a gond... Csak valamivel foglalkozni kell....

2019. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!