Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márkó25 kérdése:

Miert csinalja ezt velem?

Figyelt kérdés
a baratnommel 5 eve vagyunk eggyut de mar vagy 1 eve nem mukodik a kapcsolatunk ugy mint azelot hazajovok melobol nem figyel ram a telefont nyomja egesz nap szoszerint !! a baratnojevel amikor hazaerek szolok neki hogy haho hazajottem puszi semmi csok? azt mo dja varjak mar es nevetgel amiket irnak eggyut utanna 1 ora mulva mar aludnek mert koran kelek szolok neki hkgy bujjon mar ide hat hianyzot egesz nap nem lattam semmi ugykel konyorogni hogy odajojjon akoris olyan hideg most ithonvagyok betegen 39 fokos lazam volt tegnap este odasejot hogy mivan velem alig eltem le se szart !! o csak azt a szart nyomta rohogot engem meg razot a hideg faj mindenem hiaba mondtam neki semmi anyam jarkalt be hogy jobban e vagyok o vizesruhazot nagyon rosz ez nekem nemtudom mitevo legyek ! bocs hogy ilyen hosszu let
2019. jún. 26. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te jobbra ő balra. ez van.
2019. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ideje barátnőt cserélned. Miért ragaszkodsz egy ilyen nőhöz? Nem fog megváltozni a kedvedésrt, ő ilyen.

Itt a lehetőség, hogy találj egy okosabb, jobb mellűt, jobb femekűt, stb.

2019. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele arról,hogy mennyire hanyagolva érzed magad?Ha igen,akkor szakíts,mert más jobban érdekli.
2019. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
persze minden nap mondom neki ! en akartam mar szakitani vele kb 3 honapja nagyon felidegesitet es kicsuszot a szamon es akkor azt mondja benne valami megvaltozot! szeretem ot mert sok szart megeltunk mar egyut de nemtudom milegyen es amiota ezt mondtam neki kb masfel honapja szex sincs !! azt mondja o igy nemtud lefekudni velem stb en meg megorulok erte egyebkent es eztis leszarja kb ha meg szolok erte akkor azzal jon hogy en mindig ezzel baszogatom a szexel uristen en nem tudom a nok hogy birjak eddig de a pasik remalma ha nincs szex legalabis nekem az megcsalni nem csal meg mert itlakunk anyamekkal nem megy sehova szoval mielot egybol ezt gondolnatok!
2019. jún. 26. 10:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezuttal most szakíts vele komolyan mert ez már nem vezet sehova. Ő nem szeret nem akar tőled már semmit.
2019. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Halmai Annamária ***** válasza:
előbb utóbb lelép majd magától
2019. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha te most nem szakítasz előbb vagy utóbb ő fog! Ez tuti!

Értem, hogy 5 év 5 év de ennek annyi és nem értem mi a kérdés ennyi minden után amit leírtál.

2019. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem lenne ilyen pasim.. Az enyém egy jégcsap..
2019. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hogy erted ?
2019. jún. 26. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs hova mennie azért nem akar szakítani?Vannak m@s gondjai is?Mert oké először rosszul esik neki,de ha aztán lehiggad az ember és átgondolja,és kellesz neki,akkor megpróbál változtatni valamin.De ő tovább folytatja a tedszek rád hadműveltet,és még bünti is van.Ha pedig benne megváltozott valami,és nem is törődik veled,akkor mire jó?

Oké sok mindenen âtmentetek,de az a mùlt,most meg most van.

2019. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!