Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm meghízott?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem 4 éve, akkor 50 kg volt és úgy nagyon szexi volt. Most 62 kg (165 cm magas) és nem tudok így vonzódni hozzá. Szóltam neki, hogy zavar, de megsértődött. Sokat sportol egyébként, minden nap eljár futni vagy a kondiba, de mellette sokat is eszik. Igaz egészségesen eszik, de ugyanannyit mint én, pedig én azért egy jóval magasabb férfi vagyok.


32f és 26N


2019. jún. 26. 10:35
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
22.8 BMI normális. Főleg, ha sportol is.
2019. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél magadnak egy guminőt, az sosem lesz 3 kilónál nehezebb. Neked igazi nő nem való, mert ha a gyermekedet várná, el is hagynád, mert nagy lett a hasa. Szánalmas vagy.
2019. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
nem tudom, nekem pont ilyen volt az exem, 166 cm és 62-63 kg... szerintem sokkal de sokkal vonzóbb mint egy csontkollekció... fű fa megfordult utánna...a másik dolog ha téged zavar ahhoz jogod van, de akkor gondolom nálad is kockahas, széles váll megvan és ugye nem tudod megvakarni a hátad közepét? ha nincs akkor azért te is tegyél le az asztalra pár kiló tömegnövelőt vagy zsírégetőt, és máris mehetsz vele edzeni/futni, utánna sex és mindketten remekül fogtok kinézni és boldogak is lesztek!
2019. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
52%
Ha egészségesen táplálkozik es mellette sportol akkor nem kellett volna meghiznia. Nincs valami betegsége?
2019. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
55%

Kérdezőt zavarja.Számára nem ez az ideâlis testsúly és külső,ami vonzó.Nem értem ezért miért kell leszólni.


Nem azt kell neki mondani,hogy meghíztál,hanem,hogy a régi alakodat szerettem jobban.Ha megsértődik az azt jepnti,hogy igazad van,és nem szerrti ígu magát.Vagy bunkón közölted.Amúgy ha ő mégis így jól érzi magát,akkor keveset tehetsz.

2019. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
59%
Akkor vegyél csontot a húsboltba. Már ha neked 165/62 azt jelenti, hogy meg van hízva.
2019. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem 50 kg-an alultaplalt volt, most erte el az idealis sulyat.

62kg elhizott??? WOW

Es, hogy mit tegyel?

Keress mast!

2019. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%

"Ha egészségesen táplálkozik es mellette sportol akkor nem kellett volna meghiznia."


A meghízástól messze van. Az övé 22.8


Normál 18,5 - 24,9

Túlsúly 25 - 29,9

I. fokú elhízás: 30 - 34,9

II.fokú elhízás: 35 - 39,9

III. fokú elhízás >40


Viszont ha tovább hízik, az már jelenthet gondot.

2019. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
27%

Hiába számoljátok BMI indexét,normálnak számít,nem tùlsùlyos blabla.

Kérdezőnek nem ez az esete,és 12 kg hízott!

Amùgy sportolás.Én is járok,van pár nő akik szintén járnak ugyan arra az edzésre,sokkal régebben,mint én.Semmi ,de semmi nem látszik rajtuk,még azt sem mondanám meg hogy sportolnak.Ùgyhogy látatlanba azt mindani a nőjéről,hogy biztos jól néz ki,mert sportol...Hát...

2019. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
21%
Én 170 centivel vagyok 65kg körül és van feleslegem. Elvileg normál súlyban vagyok mégis van pocakom és púposodó csípőm. Ha a kérdezőek úgy már nem vonzó akkor tök mind1 hogy mi normális és mi nem, keresni kell mást ha nem változtat. Tévhitben él az aki azt hiszo hogy a párja dagadt disznóként is szeretné és vonzódna hozzá.
2019. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!