Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri leélni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri leélni egy életet csókolózás nélkül?

Figyelt kérdés

A párom nem szeret csókolózni, így sosincs, még szex előtt sem,hiába kérem, akkor sem akarja, egyik barátnőjével sem csinálta. Amúgy nem lenne gond a kapcsolatban, mondjuk nincs közös érdeklődésünk, egy munkahelyen dolgozunk, ez hozott össze minket, de teljesen mások vagyunk. Más filmeket szeretünk, zenét, szabadidős tevékenységeket, néha úgy érzem csak a munka tart össze minket, az az egyetlen közös pont.

Nekem annyira hianyzik a csók, hogy majd belehalok, de félek csak ezért mást keresni felesleges, hisz az előző kapcsolataimban is kikopott a csók a kapcsolatból pár év után.

Mielőtt azt írnátok beszéljek vele, már ezerszer próbáltam, de nincs változás, nem akar és kész.


2019. jún. 26. 16:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Postázd el nekem:)

Nem fog változni, ő nem igényli. Nem illetek össze más téren sem, ahogy írod.

2019. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem érdemes így leélni egy életet!

Én exfeleségemmel még több év után is szívesen csókolóztam. Én is szeretem, nem csak szexnél.

Inkább akkor volt kedvem kevésbé, mikor újra elkezdett cigizni(én nem cigizek), úgy azért nem olyan kellemes mikor tiszta cigibűz a másik szájja.

De gondolom nálatok nem ez áll fenn, csak egyszerűen nincs rá igénye.

Nem passzoltok sajnos, így csak szenvedni fogsz...

2019. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem dohányzik, csupán nincs igénye. :(
2019. jún. 26. 16:41
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen azért írtam, valószínűleg nincs benne vágy a csók iránt.

Ha neked ez fontos szerintem lépj, nagyon sok férfi szeret csókolózni. És tuti találsz normálisat!

2019. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy emiatt kezdek kiszeretni belőle :(
2019. jún. 26. 17:11
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Az nem baj ha kezdesz kiszeretni belőle ő ugyanis egyáltalán nem szerelmes beléd. Csók nélkül milyen előjáték van?

Nincs közös érdeklődésetek, hobbitok sem, a munka az egyetlen közös pont. Ja, ezt úgy hívják, munkatárs. Hiszen azokkal sem csókolózol, nem igaz? Viccet félretéve: szakíts és keress jobbat. Miért neked kéne csók nélkül szenvedni?

2019. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hétvégén elmomdtam neki, hogy én így nem tudok lenni, talán jobb lenne szakítani, erre elkezdett sírni, hogy ő nagyon szeret engem és hogy minden barátnője ezért szakított vele :/
2019. jún. 26. 18:28
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem gondolja azt, hogy változtatnia kellene?
2019. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem :(
2019. jún. 26. 18:42
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! Én ritkán javaslom ezt a megoldást, de ebben az esetben nincs más kiút. Nem illetek össze szinte semmilyen téren. Nem ad meg neked egy nagyon fontos dolgot, ami az intimitásnak az egyik kifejező eszköze, és ez neked hiányzik. Ő tudja mi a hibája és hogy már több nő is ezért szakított vele, mégsem akar változtatni. Ne te áldozd fel magad. Keress olyat, aki mindazt meg tudja adni neked amire vágysz kapcsolati téren: csókot, közös programokat, stb. Mert ez amiben vagy nem kapcsolat csak valami limonádé.
2019. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!