Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki a párja nélkül, haverok nélkül, egyedül megy el nyaralni?

Figyelt kérdés

Szóval barátnőmmel elég hosszú fél évünk volt. Haláleset, mindketten 2 munkahely, ilyen-olyan viták voltak...az utóbbi időben nagyon elhidegültünk. Már egy ideje mondja,hogy szeret "de már sok minden". és most azt mondta, hogy augusztusban elmegy 4 napra egyedül, pihenni, mert kicsit magával akar lenni és napi 1x hívni fog.

Ez létezik, hogy nem 3. félről van szó,?


2019. jún. 26. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Létezik. Mindenkinek szüksége van az "Én időre". Főleg olyankor, mikor úgy érzi eltemeti a hétköznapok hajtásának nyomása.

Adott okot, hogy féltékenykedj?

2019. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én is szoktam menni így. Emberfüggő kinek mire van szüksége.
2019. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Mivel nincsenek ismerőseim, ezért én így szoktam. De így is jó, kicsit "Misztö bín" jellege van, ahogy a legtöbb dolognak amit csinálok.
2019. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Telejsen megértem. Nekem is nagy igényem van a magányra, ezt a nők nagy része nem érti meg, ők mindig rajtam csimpaszkodtak, amikor módjuk volt rá. Pedig néha kell, hogy kicsit egyedül lehessek, gondolkodhassak, élvezzem a csendet, a természetet vagy épp a körülöttem zajló világot. Persze valakinek ez az "énidő" inkább csak alibi egy titkos kapcsolatra. Ezt neked kell kiderítened, vagy megérezned.
2019. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Létezik ilyen persze.

De jobb félni mint megijedni! Ezt ugye ismered?

2019. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, így lehet a legjobban idegenekkel kötetlenül társalogni. Ha nincs hozza kedve az embernek, akkor pedig egyedül sétálni. Gondolkodni, vagy épp nem csinálni semmit.
2019. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!