Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szex a normális?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyok a barátommal, nem élünk együtt, csak hetente találkozunk 2-3x, van h többször v kevesebbszer. Az elmúlt pár hónapban kb csak hétvégete szexeltünk. Egy beszélgetés alkalmával szóvá tette, hogy ő igényené a több szexet. Tehát amikor találkozunk mindig legyen. Viszont van, hogy már este 11 körül jutnánk oda. De én ilyenkor már álmos vagyok, aludnék. Úgy nem élvezem annyira a szexet, csak miatta csinálom.

Most mit kéne tegyek? Néha azért mondjam neki, hogy aludjunk inkább? Vagy hogy ha korábban elkezdenénk akkor okés lenne? De mivel ilyen késő van hagyjuk?

Ezt hogy élik meg a pasik?

22/l


2019. jún. 26. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Rosszul. Ha már akkor nem keresed az alkalmat, hogy lehessen, amikor még nem is vagytok együtt, akkor mi lesz majd akkor, mikor együtt is éltek. Ilyenkor még mindkettőtöknek a falat kellene kaparni normális esetben.

Amúgy próbáljátok meg, hogy előbb jussatok odáig.

32/f

2019. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Téékáá ***** válasza:
Mi 12 éve vagyunk együtt, utolsó két évben volt 2 alkalom
2019. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindig az ő kedvéért csinálnátok, azt egy idő után megunnád. Eleged lenne belőle, hogy mindig szexelni kell mikor akarja, és te nem is évezed.

Csak vitához vezetne a dolog.

Mondd meg neki, hogy este te már fáradt vagy, legközelebb menjetek haza korábban vagy akkor inkább indulás előtt csináljátok..

2019. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!