Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párkapcsolatban a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban a férfi nem örül annak, ha a párja találkozik a barátaival, az miért van?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, párom 31 éves. Együtt élünk már pár hónapja.


Nem nagyon díjazza, ha talákozgatok a velem egykorú barátaimmal, fiúk és lányok vegyesen, és tényleg csak barátok.

Szeretem a páromat, hűséges vagyok, de a barátaim nem szeretném elveszíteni.



2019. jún. 26. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Mert azt akarja, hogy csak vele foglalkozzál. Hogy rajta kívül ne legyen senki másod. Én pont 31 vagyok. Én se nagyon örülnék neki, mivel nincsenek barátaim, de valahol mondjuk próbálnám elfogadni, de nem hiszem hogy túlzottan menne.

Attól még hogy majd rá jössz, hogy neked fiatalabb kell, és majd lelépsz eggyel.

2019. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg uralkodni akar rajtad, vagy elég nagy önbizalomhiánya van emiatt féltékeny. De az is lehet, hogy sérült, korábban elhanyagolt ember emiatt bepánikol hogyha nem ő kapja minden figyelmedet. Ezt neked kell vele átbeszélned és kideríteni az okokat. Ezt mérlegelve meg eldöntöd, hogy van-e így értelme ennek a kapcsolatnak. Sajnos az ilyen dolgok idővel rosszabbodni szoktak és teljesen megpróbálja leszabályozni és birtokolni a párját az ilyen ember.
2019. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Semmilyen férfi nem barátkozik nővel pusztán a barátkozás céljából.


Kérdezze meg magától minden nő, hogy ha a "férfi barátjának" lenne arra lehetősége, vajon lefeküdne-e vele.


Természetesen igen. Ennyit a nagy barátságról.



Ha ez mellett még valami degenerált szórakozóhelyre is mentek, egyértelmű, hogy miért nem tetszik neki. Nyilvánvalóan, ha valami kultúrált helyen (vagy otthon) találkoznál, és csak nőkkel, az nem zavarná -- ha mégis, akkor vagy a barátnőid olyanok, akikben nem lehet megbízni, vagy pedig tényleg valami problémája van. Azt viszont vele kell megbeszélned, és remélhetőek érettek vagytok ahhoz, hogy a másik számára értékelhető választ adjatok egymásnak.


2X/F

2019. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Utolsóval teljes mértékben egyetértek..


Sajnos elég sok személyes tapasztalat alapján... jelenleg sem tudok hónapok óta aludni emiatt..

2019. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem vannak fiú barátaim, és soha nem léptek át semmilyen határt, nekik is van párjuk, egy baráti társaság vagyunk.


Igenis létezik fiú-lány barátság. Az meg akkor is durva, ha még a lánybarátok is tiltottak.

2019. jún. 27. 00:47
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

De srácok, akkor sem tiltogatni kell, meg szájat húzogatni, hanem ha nem tetszik, szakítasz :D


Nekem vannak 20+ és 15+ éves barátságaim, én férfi vagyok, ők nők. Soha semmilyen intim kapcsolat nem volt köztünk ezekkel a nőkkel, ahogy mondani szoktam, a legvadabb tinibuli közben, sakálrészegen sem másztunk rà egymásra. Egy társaságban vagyunk és kész, de mindig megvolt a saját magánéletünk, amit jól kibeszélhettünk :D

2019. jún. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó, te valami különleges lmbtqxyz hermafrodita lehetsz, néha azt sem tudod, nő vagy-e vagy férfi....
2019. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Az én feleségem is csak barátkozott a kollégájával, és mi lett a vége? Megcsalás, válás...
2019. jún. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csak halálra aggódja magát,hogy megismerkedsz egy korodbeli sráccal.Aki nem a haveri târsaságodból van feltétlen.
2019. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Mindegy ki, hány éves.

Szimplán kisajátító típus.

Értem hogy szereted de az emberi kapcsolataidat ne számold fel, senki kedvéért.

2019. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!