Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két téma! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogyha nincsen kapcsolatom akkor sokkal kiegyensúlyozottabb, aktívabb vagyok. Sokkal többet jövök megyek, nagyobb kedvem van mindenhez.

Voltatok így? Ez mitől lehet?


A másik: egyszerűen képtelen vagyok szerelmes lenni. Egyszer fordult elő velem eddigi életem során (27vagyok). Ment már rá erre kapcsolatom, mert érezte, hogy nem vagyok úgy oda érte.

Most ilyenkor mit lehet tenni? belemenni egy kapcsolatba , akkor is,ha "csak" szeretem, de nem szerelemmel, vagy várni arra, ami kitudja elfog-e jönni?


2019. jún. 27. 10:36
1 2
 1/13 Halmai Annamária ***** válasza:
Attól van ez, hogy olyannal létesítesz kapcsolatot akibe nem vagy szerelmes. Gondolom nem tudsz sok csaj közül válogatni, valaki meg azért kell, ezért belemész olyan kapcsolatba ahol igazából nem vagy szerelmes. Ha az elején nincs szerelem, vonzalom, később se lesz valószínűleg.
2019. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nő vagyok
2019. jún. 27. 10:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de hasonlóan érzek.
2019. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet véletlenül, hogy aromantikus vagy? Ez csak egy tipp.
2019. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de az aromantikus képtelen szerelmet érezni nem? én éreztem már egyszer. ha ez számít.:) tehát nem hinném,hogy teljesen lehetetlen, csak nehéz.
2019. jún. 27. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem összefügg a kettő. ha találkozol valakivel, akibe szerelmes is leszel, vele majd a kapcsolatban is kiegyensúlyozottabb tudsz maradni. :)
2019. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

En gondoltam mar egybol hogy csak vagy...


Akkor kell bele menni egy kapcsolatba ha érzed hogy érdemes bele menni azaz nem egy kósza numera meg nem csak azert mert nincs senki D es akkor a kutya is jo lesz... a szerelem ki alakul ha van köztetek valami es kedvelitek is egymás társaságát a szexen kivul!

2019. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
DD en fordítva vagyok ha nem vagyok kapcsolatban vagy legalábbis olyannal nem akit szeretek akkor olyan vagyok mint a lassú méreg...
2019. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

mindegyik kapcsolatom aránylag hosszú volt, pár évesek. ez alól egy kivétel van az csak 7hónap.

és nem voltam szerelmes. úgy mentem bele,hogy érdemes, van jövője. mégsem alakult ki. eljutok addig, hogy kedvelem,szeretem emberileg, vonzódom is, de ennyi.

2019. jún. 27. 10:57
 10/13 Halmai Annamária ***** válasza:
Tökmindegy férfi vagy-e vagy nő, ugyanaz a gond. Racionálisan akarsz kapcsolatot kialakítani. Ami lehet jó kapcsolat, csak nem leszel szerelmes, hiányérzeted lesz valahol mindig.
2019. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!