Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan növelhetém a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelhetém a szexuális étvágyam?

Figyelt kérdés

Nekem ritkán van tényleges igényem a szexre. Ha együtt vagyunk, akkor akár minden nap is szexelünk, nem arról van szó hogy emiatt nem is lenne semmi. Ha a párom elkezd simogatni, akkor utána én is akarom, de magamtól ritkán mászok rá.

Lehet ezen változtatni? Nem tudom mit tehetnék hogy kicsit nőjön a libidóm.



2019. jún. 27. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Vizsgáltasd meg a nemi hormonjaid szintjét. Nem drága és nem tart túl sokáig.
2019. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ne küzdj magad ellen. A tested nem igényli a sok szexet. Nincs azzal semmi baj, ha nem vágysz rá minden nap.
2019. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Szedtél valaha is fogamzásgátlót?

De ital, cigaretta, drogok, elég sok vegyszer nagyon befolyásolja a hormontermelést, 1-es jól írta, ezek visszavehetik a libidószintet.

Nem szabad beletörődni abba, hogy a "testünk" csak ennyit kíván. Ez baromság.

Törődjön bele az, aki nem akar párkapcsolatot, és zombiként akarja leélni az életét.

2019. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Lehet hogy ez elég a testemnek, de szeretnék a páromnak is kedveskedni. Meg nyilván ez nekem sem erőszak hogy ne élvezném vagy ilyesmi, de még régebben meg is jegyezte hogy mindig ő kezdeményez.


Kedves #3, nem szedtem fogamzásgátlót soha, meg alapjában véve semmilyen gyógyszert sem. Alkoholt ritkán fogyasztok, dohányozni nem dohányzom. Egyedül a stressz az, ami befolyásol manapság, de amíg nem volt stresszes időszak, akkor sem kívántam sokkal jobban.


Elhiszem hogy vannak ilyenek mint én, hogy nem igénylik sokszor, de abban nem hiszek hogy ezen ne lehetne változtatni.

2019. jún. 27. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj megváltozni, kérdező. Természetes hogy akinek nem, agy csak kevés partnere volt, és nemrég óta él nemi életet, annak minden vágya egy olyan nő,, aki naponta rámászik. A való életben azonban hamar zavaróvá válik az állandó teljesítménykényszer.
2019. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!