Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna, ha ilyen lenne a barátnőtök? Nekem kellene változtatni?

Figyelt kérdés

Nem egy hosszú kapcsolatról van szó, még csak néhány hónapja vagyunk együtt. Viszont egyikünk sem egy futó kalandnak tervezte, és remélhetőleg tovább is fog tartani. Viszont van egy probléma, legalábbis én úgy érzem.


Nekem ez az első kapcsolatom és azt gondolom, hogy ennek is szerepe van a dologban. Illetve én a személyiségemből adódóan is egy elég ragaszkodó, érzelmes típus vagyok, az önbizalmam sincsen teljesen rendben. Nekem szükségem van egyfajta támaszra és arra, hogy azt érezzem, hogy igazán fontos vagyok valaki számára, valaki foglalkozik velem, valaki szeret. Ezt pedig most először érzem igazán, nekem ez mind új dolog, hogy pl. valaki megsimogat, megölel, megszeretget. Így én ennek borzasztóan örülök, hogy itt van mellettem a párom és sokkal jobban is érzem magam, valahogy most minden a helyén van. Szerencsére ő is bújós típus, magától is megszeretget, dicsér, bíztat, viszont egyre inkább azt érzem, hogy neki ez kezd túl sok lenni és inkább zavar vagy teher számára. Abszolút nem vagyok féltékeny típus, nem is akarom kisajátítani, azt csinál, amit akar és rángatom minden percben magamhoz. Viszont nekem erre szükségem van, hogy akár csak úgy megöleljem, hozzábújjak, főleg ha valami miatt el vagyok szontyolodva. Nem mondta ki konkrétan, hogy őt ez zavarja, de sokszor sóhajtozik, nem szépen néz rám vagy éppen akár eltol magától és nekem ez nagyon rosszul esik.


2019. jún. 27. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Öhm... Uh...

Általában a legtöbb pár szereti egymást, ezért megszeretgélik egymást. Bújnak és ölelkeznek. Ez a többségnél teljesen oké, főleg kapcsolat elején. Ezt szerintem tudod magadtól is...

2019. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Azért vagy teher neki, mert ölelgeted? Ez fura. Azt még megérteném, ha arról lenne szó, hogy folyamatosan ráakaszkodsz s nem hagysz neki szabad teret.. Az teljesen normális, hogy amikor együtt vagytok akkor ölelkeztek.


Amúgy az nem lehetséges, hogy te értelmezted félre? Pl. ha a párodnak valamiért rossz kedve van (munkahely miatt, stb. bármi), akkor sóhajhozhat, csúnyán néz, nem föltétlenül miattad.


Nem egyszer volt már olyan “konfliktusom”, hogy rosszul esett, hogy valaki csúnyán néz, magamat okoltam, aztán kiderült, hogy nem velem volt a baja valójában.

2019. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Halmai Annamária ***** válasza:
67%
Próbáld ezeket a bújási rohamaid napközben 3 alkalomra visszaszorítani és hagyd meg neki a lehetőséged, hogy ő is kezdeményezze ezt napközben. Este meg kiéled vele a maradékot. Hamar az agyára fogsz menni ha nem fékezed be ezt egy kicsit.
2019. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Persze, kell az ölelés meg minden de amit a kérdező csinál az már a nagyon zavaró és kicsit beteges kategória. Senkinek nem fog tetszeni ha valaki 0-24-ben a nyakában van.

Valószínűleg tényleg az a baj, hogy neked ez az első kapcsolatod és nem nagyon tudod mit kell csinálni. Nem lehet mindig a másikon lógni, meg kell tanulnod ezt visszafogni és rendbetenni fejben is ezeket a dolgokat. Hogyha éppen mást csináltok akkor nem kell összebújni. Tényleg zavaró ha valaki mindig benne van a személyes teredben és ha éppen csinálnál valamit akkor nem tudod, mert folyton ölelgetne. Mindenképpen vegyél ebből visszább és tényleg keresd meg az okot ami miatt ilyen vagy.

2019. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Túl sok vagy.
2019. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Hála égnek a páromnak sosem volt sok, sőt. Eleve dolgozunk kiesik 10 óra, meg alszunk is, a 0/24 eleve lehetetlen, a többit meg imádja :-)
2019. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

na igen lehet hogy teljesen más a baja neki! kérdezd meg legközelebb mikor ilyen hogy mi a baj!!!!!!!!!!!!


a jó párkapcsolathoz jó kommunikáció is kell!

2019. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem az ölelgetéssel van itt baj hanem az önbizalomhiányoddal. A barátnőd biztosan érzi ezt rajtad és fárasztó neki, hogy folyton tőle várod a megerősítést, hogy jó vagy-e, elég vagy e neki stb. Ez nyilván túl nagy teher neki, ezért hárítja a közeledésed. Belefáradt abba hogy folyton bizonygassa hogy veled akar lenni.
2019. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!