Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt a választ kapnád barátnődtől?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk a kapcolatunkrol es ezt mondta:


Azt se tudja mit csináljon az életével, hova menjen, tehetetlen és üres lenne az élete nélkülem.


2019. jún. 27. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmi másról nem szól az élete csak Rólad,csak rád építi az egész életét.És ezt nem pozitív értelemben ìrom.
2019. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Mi a kérdés?

Ha csak dicsekedni akarsz akkor elmondom: idő kérdése hogy lelép vagy félrekur. Minden nő egyforma.

2019. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy az első írja, körülötted forog az élete. Kinek mi, nekem ez lenne a rémálmom.
2019. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 én is ugyanezt mondtam az exemnek, 1 hete szakítottunk és még így se jutott eszembe mással együtt lenni. Ne mondd hogy minden nő ugyanolyan. A 4 és fél év kapcsolat alatt se csaltam meg egyszer se.
2019. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mi is 5eve vagyunk együtt. Az ő családjának az életvitele nyugis míg az enyém pörgős sok munkával, mivel együtt elunk ebbe kénytelen volt beleszokni..

Ugyebár ha szakítanánk akkor haza kéne költöznie..

2019. jún. 27. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Vagy lakhatna egyedül is?Ezért írtam,hogy ez nem egy jó dolog,ha valaki mindent râd alapoz,az egész életét.jól hangzik,de valójában csalóka ez a mondat.
2019. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
ez kb 80%-ban jó míg 20%-ban rossz! persze én örülnék 90%-ban hogy a barátnőm élete rólam szólna... de úgy kb csak 50-55%-ban... sokat dolgozik szereti is a munkáját 20-as évink elején vagyunk és emiatt sajnos nem tudunk egymás nyakán lenni mindennap... jó persze azért jó hogy van saját keresete saját élet útja mert ha nem ez lenne akkor sosem ismertem volna meg de néha túl sokat dolgozik ami kihat az egészségére... néha meg szoktam kérdezni magamtól hogy ha szakítanánk én tuti bele betegednék míg ő neki ott van az álom melója nekem... meg szinte ő mindenem... (de oké persze tudom hogy ő sem lenne szuper happy... sok nehéz időszakon segítettem neki amikor tényleg tanácstalan és kétségbeesett volt... meg nem fogunk szakítani sem de ez csak egy elméleti alapon létező dolog :D)
2019. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Ez csak egy romantikus nyalas tulzas, a szerelmi omoengeseket nem szabad szo szerint venni! Azt jelenti, hogy nagyon szeret es hianyoznal neki, ha elveszitene, de hidd el, menne tovabb nelkuled is az elete. Koltoi tulzas, de a mogotte levo erzesek oszintek.
2019. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*omlengeseket
2019. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Fu volt egy ilyen exem, szörnyű volt. Állandóan unatkozott és tőlem várta a csodát, hogy én majd értelmet adok az életének. Szörnyű volt.
2019. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!