Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden jel arra utal szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jel arra utal szeret de nem akarja helyrehozni?

Figyelt kérdés

Párommal két hete csúnyán összevesztünk. Az utóbbi időben frusztrált voltam, ahogy ő is. Nem egymással volt gondunk mégis egymáson vezettük le. Ennek a vége az lett, hogy összepakoltam a cuccaim és hazaköltöztem. Párom szerint jobb is így mert gondolkoznia kell, az utóbbi időben már sok volt neki a veszekedés, a problémázás, szeretné helyre tenni a dolgait, hogy tisztán lásson.

Azóta is napi szinten kommunikálunk, leginkább online de volt már, hogy telefonon is beszéltünk. Minden reggel köszönt, minden nap érdeklődik, hogy vagyok,én is írok neki. Gyakran küld szerelmes videót, de mégis ha a folytatásra kerül a sor időt kér még. Online továbbra is kapcsolatban vagyunk pedig már nem élünk együtt és nincs találkozó,testiség sem (arcomra ad puszit, maximum megsimogatja a pofim) Volt hogy -találkozóra hívott majd az utolsó percekben lemondta, most épp áttette hétvégére, hogy akkor talán több időnk jut beszélgetni. Örömmel emlékszik vissza a múltra és azt mondja igaz szerelem a mienk a mai napig szeret de muszaj ülepednie a dolgoknak mert nagyon össze van zavarodva az egyre fokozódó vitáink miatt, nem szeretne félelemben élni hogy mit mondhat el nekem hogy ne legyen vita. Megbeszéltük mindkettőnk gondjait,szeretnék változni és változtatni, felismertem hogy miben hibáztam. Mégsem hajlandó újrakezdeni'. Mit tegyek?


2019. jún. 27. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemigen tudsz mást tenni, mint hogy vársz.

Sok volt neki a veszekedés. Megértem.

Most próbálja végiggondolni, hogy milyen lenne egy életen át így élni.

2019. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van pár tippem mi lehet a baj.

1 Valaki más már van az életében azèrt tartja tőled a távolságot de közben nem akar elveszíteni.Bár erre nem vennék mérget.

2.Nem szeret már úgy igazán és próbálja helyére tenni a dolgokat a fejében.Nem szeret eléggé ahoz;hogy veled maradjon de annyira igen;hogy nem akar otthagyni.

3.Valószinüleg egy sárkány vagy vagy papucsként kezeled és kiábrándult belőled.De viszont még szeret.Egy férfinak sincs szüksége ilyen nőre.

4.Szeretne egy kicsit szabad lenni tőled.Élvezni az életet..stbSok volt egymásból;sok veszekedés most ez így jó neki de azért még szeret.Vagy lehet csak túl needy vagy és ez a baja?


Hogy mit tehetsz?Várj.Adj neki sok sok időt.Ne legyél türelmetlen.Majd beérik idővel..Hova sietsz???Nézz magadba.Próbálj változtatni azon ami szerinted őt zavarja benned.Ami a kapcsolatotok újrakezdésében gátol titeket.Meg ha lehet ő is.Persze ha nem akarod akkor nem.De fontos az;hogy időt adj neki emellett a megértés;empátia.

2019. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak várni tudsz. :(

Nem jó ha egymáson vezetitek le a feszültséget, ezen mindkettőtöknek változtatnia kell. Igazából szerintem úgy tudnátok, ha van valami nehézség, csak elpanaszoljátok nyugodtan a másiknak, és ha ő meghallgat, és próbál segíteni már az is jó érzés. Ugyanígy legyen fordítva is.

Tavaly mi is volt, hogy borzasztó mód összevesztünk, és nekem hónapokig tartott amíg elmúlt a szorongató érzés, bár mi attól ugyanúgy találkoztunk.

2019. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!