Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt. Nagyon elrontottam a dolgot, mert folyton féltékenykedtem. Ma azt mondta, hogy mérgező kapcsolatban van velem. Utálom magam amiért így viselkedtem vele és ideáig fajult a dolog. Nem tudom mit tegyek. Félek, ha vele maradok, megint bántani fogom akaratomon kívül is, ha pedig szét válunk, abba én fogok bele örülni. Nagyon szeretem őt. Hogyan tehetném jóvá és mit kellene tennem?

2019. jún. 28. 03:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Van okod feltekenykedni?

2. Ha nem, akkor gondolkozz el azon, hogy miért szoktál az lenni. Erre kapni fogsz egy választ, a legtobbeknel az önbizalom hiánya jön ki.

3. Ha tudod mi okozza, akkor változtass rajta. Pl. Ha nincs önbizalmad tegyél valamit érte pl sportolj

2019. jún. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megpróbálom valahogy össze szedni magam!
2019. jún. 28. 03:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt ne maszekns akard megoldani, mert nem fog menni. Menjetek párterápiára, legalább az elején.
2019. jún. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még most változtass ezen,mert egyedül maradsz.Sőt..örülj,hogy eddig nem hagyott el.
2019. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!