Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas a kapcsolatban ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas a kapcsolatban ha az egyik félnek bevált helyei vannak?

Figyelt kérdés

A barátnőm a fejemhez vágta, hogy unatkozik, unalmas ... Én olyan vagyok, hogyha bevált valami akkor szeretem megtartani. Pl a Balatonon kizárólag Alsóörs, ha Horvátország akkor csakis Zadar. Ezekre a helyekre minden évben el “kell” menni. Alsóörsre egy nyár alatt szeretek legalább 2-3 hetente lemenni egy napra, ahogy az idő engedi. Zadar meg legalább 5 éjszaka évente. Ezen felül ha a párom kitalál valami újat, akkor oda is megyünk egyet nyaralni.

Pl idén Spanyolországban voltunk egy hetet, ugye az Alsóörs legalább 4-6 alkalom és a szokásos Zadarba megyünk majd augusztusban egy hétre.

Ez miért unalmas? Miért baj, hogy a bevált, jó helyekhez ragaszkodok? Annyi csalódás ért, amikor legszívesebben hazajöttem volna ... pl voltunk együtt Füreden, de nagyon hínáros volt a víz, nem éreztem jól magam. Vagy voltunk Makarskán, az sem tetszett, neki sem! Akkor minek kockáztatni? A barátnőm úgy csinál mintha otthon unatkoznánk mindig. Közben idén voltunk már Varsóban egy hétvégét meg Donovalyban síelni is. Nem arról van szó, hogy egy évben egyszer megyünk valahova és akkor mindig ugyanoda.


Szerintetek is unalmas ugyanoda visszamenni?


2019. jún. 28. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is visszajárunk 1-2 helyre, ha bejött, még szállást is ugyanoda foglalunk. Lehet, hogy valaki ezt unalmasnak találja, mi ugyanígy vagyunk vele, ahogy te.
2019. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Ilyenek a nők! Mindig az kell nekik ami nincs, ami meg van, az unalmas.
2019. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem unalmas néha visszamenni, de amit te csinálsz, az rettentő unalmas lehet. Gondolom te magad is egy ilyen unalmas ember vagy. Nem csodálom, hogy zavarja a barátnődet, engem is zavarna ez a fajta rugalmatlanság, hogy nem lehet elmenni új dolgokat megtapaaztalni, új helyeket fölfedezni.

N

2019. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

2 fajta nyaraló ember típus van:

Az egyik aki a bevált helyekre szeret visszajárni, nem akar újat, fél tőle. Ez vagy te.

A másik aki meg úgy van vele hogy ha megteheti akkor minden évben máshova megy hogy többet lásson/tapasztaljon. Ne mindig ugyanaz.

Egy idő után mondjuk tényleg kicsit unalmas lehet minden évben ugyanoda visszamenni, ha már semmi új nincs ott a számotokra.

2019. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is vannak kedvenc helyeim. Bár a Balatonra biztos nem mennék sehogy se.

Kinek mi az unalmas.

2019. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Annyi hely van a világon, ahová el szeretnék menni, hogy extrám különleges helynek kell lennie ahhoz, hogy többször is visszamenjek ugyanoda. Az utazásban a felfedezés az egyik legfontosabb dolog számomra, szóval nekem is unalmas lenne minden évben ugyanoda visszajárni. Alapból gyűlölöm a rutint és a "bejáratott" dolgokat, nem csak az utazásban, hanem az élet minden területén. Szerintem nincs veled semmi gond, egyszerűen csak teljesen mások vagytok, valamilyen középutat kellene találnotok.
2019. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk hozzátenném, hogy nálunk nincs ebből konfliktus, ha olyan helyre akarok menni, ahová a férjem nem, akkor elmegyek egyedül vagy barátokkal, nem problémázok rajta és nem erőszakolok rá semmit. Neki is megvan a saját programja, ahová minden évben visszajár, nem szoktam vele tartani, de nem is vagyunk összenőve.

Előző voltam.

2019. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Ha mindig ugyanoda mész vissza, nem fog tudni a csaj villogni instán meg facén, hogy "jaaaaaa, most Thaiföldön voltunk, heheheeeee..." Az ilyen az, aki elmegy egy "új helyre", csak azért, hogy kipipálja a listán, meg készítsen 30-40 képet.


Nem értem, mi a gondja, ha egyszer új helyekre is jártok a régi, bejáratott helyek mellett.

2019. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
8.: nem mindenki instára akar kipakolni... értsd meg, hogy van, aki vágyik a kalandra, az új felfedezésére. Rém unalmas lehet egy életen keresztül ugyanarra a három helyre járni egy rém unalmas ferfivel.
2019. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
75% Nincs instagramom, facebookra pedig utoljára 2010-ben töltöttem fel képet, szóval ezzel eléggé mellélőttél :D
2019. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!