Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki érzett már így, féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érzett már így, féltékeny vagyok a párom barátaira ha én nem vagyok ott?

Figyelt kérdés

Ez furán hangzik de többször előfordult már , hogy olyankor amikor nekem vizsgáim vannak vagy valami munkám van , dolgoznom kell , sok dolgom van és amúgy sincs túl jó kedvem mély ponton vagyok és nincs időm hangulatom és energiám a barátommal lenni sem érdemben de szükségem lenne a támogatására ő elmegy a haverjaival bulizni.

Valami zavaró, féltékeny rosszul eső érzés lesz bennem attól hogy amíg nekem rossz ő jól érzi magát szórakozik nélkülem és nem foglalkozik velem, nem érez együtt. Én alapvetően mindig szolidaritok ha neki valami nehéz időszaka van általában kitalálok valami olyat magamnak én is hogy ne érezze egyedül magát pl akkorra hangolom a munkákt amikor neki is sok van.

hogy tudnám ezt leküzdeni magamban , nyilván nekem kell változtatni. volt már vagy van valaki hasonlóan?

fél éve vagyunk együtt



2019. jún. 28. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem a barátaira vagy fèltèkeny, hanem inkább az zavar, hogy nem törődik veled?
2019. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a barátaira vagy féltékeny, ez inkább egyfajta irigység, hogy míg te melózol ô szórakozik. Hasonló velem is volt már, bár én úgy éltem meg, hogy "bárcsak én is velük lehetnék és nem a munkahelyen rohadnék". A te hozzààllàsod viszont elég önzô. Az egy dolog, hogy te xarul érzed magad, de akkor a másiknak is legyen rossz? Elvileg szereted a párod, akkor hogy várhatsz el tôle ilyet?
2019. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked vannak saját barataid?


Ha nincsenek akkor tuti ez a baj..

2019. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen sok barátom van de vannak időszakok amikor nem tudunk annyit találkozni egyébként azok a barátok akikkel ilyenkor találkozik közös barátaink. én nem azt akarom hogy neki is rossz legyen csak hogy attól még észrevegye hogy én is a földön vagyok és azért mert nem érek rá még létezem nem kell egyből lelépni
2019. jún. 29. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha úgy sem érsz rá, akkor miért ne menjen? Üldögéljen melletted és nézze ahogy tanulsz, vagy mit vársz?
2019. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem értitek...nem az a gond hogy megy
2019. jún. 29. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gond?
2019. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elôzôhöz csatlakozom,mert mostmár végképp fogalmam sincs, mi a nyûgöd...
2019. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!