Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben szerintetek sincs potenciál, ugye?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, már ismerem egy ideje, de körülbelül 3 hónapja összekeveredtünk. Ebből kialakult egy románc-féleség, gyakran aludtunk együtt, sokszor nem is a szexen volt a hangsúly, hanem az intimitáson, a gyengédségen. Nagyon sokat beszélgettünk és nagyon megkedveltem, azt hittem, ő is engem. Azt tudtam, hogy túl van egy csúnya szakításon és én is épp alig egy éve lettem túl az exemen, ami szintén egy ronda különválás volt. Ő volt hosszú idő után az első, aki olyan irányba felkeltette az érdeklődésemet, hogy el tudtam volna vele képzelni egy párkapcsolatot. Minden megvan benne, ami nekem fontos egy férfiban, tisztelettel beszél a nőkről, vicces, kedves, figyelmes.

A lényeg, hogy az már úgy pár alkalom után feltűnt, hogy nem nagyon keres magától, ha a közös társaságunkkal voltunk, akkor annak mindig az volt a vége, hogy együtt mentünk haza, de egyébként magától soha nem ajánlotta fel, hogy találkozzunk ezeken az alkalmakon kívül. Én egyszer megtettem, és utána bántam is, mert úgy éreztem, túl nyomulós vagyok.

Egy hónapja azt mondta nekem, hogy most időre van szüksége, hogy ezt a szakítását rendbe tegye magában, de el tudja képzelni, hogyha ez megtörténik együtt legyünk. Többször bizonytalanított el a kérdéseivel, pl. hogy "mi lesz velünk?" meg "hova tartunk"? Satöbbi.

Most megtudtam, hogy mindeközben volt egy másik lány is az életében, aki szintén nyomult rá, de őt idegesíti és nem akar tőle semmit (mint ahogy valószínűleg tőlem sem igazán).

Az még nem is zavar, hogy volt más, mert nem volt és nincs is kimondva expliciten, hogy együtt vagyunk, az viszont igen, hogyha nem gondolja velem komolyan, akkor miért keltett bennem - tudattalanul is - érzéseket? Én pár hete kitálaltam neki, hogy kezdek hozzá kötődni, mire megint azt a választ kaptam, hogy neki most időre van szüksége.

Azt hittem, megismert annyira, hogy tudja, az őszinteséget nagyra értékelem, és ha még fáj is, jobb, ha tudom, hogy mi az igazság, mint ez a játszma.

Szóval, ezt benéztem, igaz? Mit gondoltok, lehet ebből valami még majd esetleg idővel, vagy hagyjam és álljak tovább?



2019. jún. 30. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nem az én pasim egész véletlenül? Tökre illik rá így minden. Hány éves a tied?
2019. jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

állj tovább.

én is jártam így, és kiderül, csak játszott velem, és kihasznált.

figyelj, a faszinak kell egy lyuk, amit dughat, arra jó voltál neki, de ha szerelmes lenne beléd, keresne.


veled vigasztalódott szexuálisan a szakítás után, de semmi több részéről.


hadd menjen, ne sajnáld.


jobbat érdemelsz nála.


azért búcsúzól én megírnám neki, mit gondolok róla, majd tiltanám mindenhonnan.

2019. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nekem is az jön le, hogy csak kihasznál...Épp ezért tett ilyen megjegyzéseket is, mert tudta, ezzel magához láncolhat, ugyanis ha megmondta volna kerek perec, hogy csak szexre kellesz neki, 99%, hogy leléptél volna.
2019. jún. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1: 40 eves.

Koszi a valaszokat, letiltani meg ilyesmi nem fogom, mert haverkodni meg jo lenne vele, csak le kell elobb zarnom magamban es ugy menni fog.

Kicsit szomoru vagyok, mert tenyleg azt ereztem, hogy hatha ebbol lesz valami, de akkor masok szerint is beneztem.

2019. jún. 30. 02:12
 5/13 anonim ***** válasza:

de miért akarsz haverkodni vele??!!


egyrészt ffi és nő között ritka mmint a fehér holló a tiszta barátság, esetedben azért is lehetetlen, mert te beezúgtál.


másrészt emberileg sokat elmond a pasiról h. téged csak használt és kihasznált.


nem értem, miért akarsz egy ilyen taggal haverkodni, akinek a korrektség, a másik ember tisztele, a helyes értékrend nem szerepel a szótárába?!


sztem vhol még reménykedsz, hátha meggondolja magát, és azért akarsz sündörögni körülötte.

ez nettó mazochizmus, de te tudod.


én ha nem is tiltanám le, de többet nem állnék vele szóba, haverkodni meg kizárt, h. akarnék.


ebből azt fogja levenni a srác, h. veled bármit meg lehet tenni, mert utána is jó fej leszel vele.


kell ez neked?


önbecsülés, mint olyan?

2019. jún. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elüti veled az időt, de az érzéseid marhára nem érdeklik, ahogy a leírtak is mutatják. Az időkérés meg csak duma, nem kell rá várni.
2019. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Az enyém is annyi. Mostanában sosincs itthon. Priviben egy keresztnevet ìrsz ha nem nagy kérés? Most már parázok
2019. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor szakított? Szerintem ti a büdös életben nem lesztek együtt, max szexre. Annyira sablonos forgatókönyv és duma az egész. Nem lesz veled őszinte, mert ennyit jelentesz neki, szórakozást.
2019. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszed el de az egész sztori nagyjából illik arra amit a majdnem 4éve párom csinál. Kezdve azzal hogy 3-4hónapja egyetlen hétvégét se volt itthon és eltünedezik. Hajlamos hajtani a nőket,csajozgat a munkahelyén. 4hónapja mintha kifordult volna magából.
2019. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja és igen simán bekamuzná hogy szakítottunk hogy megfektessen valakit.
2019. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!