Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 évesen maradjak benne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen maradjak benne egy ilyen kapcsolatban? Ha szakítanék félnék, hogy örökre egyedül maradok, és senkinek se kellenék

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk még 27 éves voltam. Vele veszítettem el a szüzességem is, nem a legjobb módon, úgy csinálta hogy tök száraz voltam. Nem lakunk egymástól messze, mégis volt úgy hogy csak úgy megemlítette, hogy neki mennyi pénzt kell költenie benzinre. Előfordult az is hogy azzal viccelődött, hogy megerőszakol. De azt mondta soha nem tenne semmit, ami nekem rossz, meg sose verne át. A szülei is utálnak engem.
2019. jún. 30. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez kamu, igaz?
2019. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

:D


En 29 evesen vetettem veget egy kapcsolatnak. Azota is egyedul vagyok, de inkabb elek igy, mintsem egy ilyen alak mellett..


Terj eszhez kerdezo!

2019. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyira csak nem lehet rossz, ha más nő, akivel előttem volt, vele 3 évig együtt volt.
2019. jún. 30. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt most az a baj hogy bármit is mondunk vagy írunk neked ő lesz a jó. Egyáltalán miért teszed fel a kérdést ha úgysem fogadod meg a tanácsokat? Most erre mit lehet mondani? Azért mert az előző kapcsolata 3evig tartott az nem jelenti azt hogy veled is eddig fog. Lehet csak simán terrorizálta a csajt.. 28evesen neharagudj annyi eszed van amennyi látszik.
2019. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyi tapintat van benne, hogy szárazon veszi el a szüzességed és erőszakkal fenyegetőzik (tudom, "viccel") akkor a másik csak csak a további okokból bírhatta három évig: 1. vele másként bánt, mert neki volt önbecsülése és nem hagyta magát. 2. őt is terrorizálhatta nyugodtan, mert annyi esze volt, mint neked.


Ennél még egyedül is jobb. Ha te nem így gondolod, akkor maradj vele, de ne tegyél itt fel ilyen kérdéseket, mert tökmindegy, mit válaszolunk.

2019. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy az exe nem szeretett szexelni, így erre ritkán került sor.
2019. jún. 30. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyi 35 evesen 2 gyerekkel

1 evvel a valas utan uj parom lett


Szal nem vagy elkesve semmirol sem

2019. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi azt hazudja az exéről hogy ritkán szeretet szexelni hogy ne légyj annyira féltékeny és ez ne legyen gond ha ő sokat akar mert így tudja magát sajnáltazni ha te német mondasz hogy te erre emlékeztetted meg arra és így mindig meg kapja amit akar.
2019. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!