Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne újra kezdeni?

Figyelt kérdés
Az exemmel 2,5 évet voltunk együtt mikor szakítottunk. Fél éve nem vagyunk együtt, de mindkettőnkenk a másik jár a fejében. Szexben egymásnak elsők voltunk. Viszont ő két fiúval is lefeküdt ez alatt a fél év alatti, én egy lánnyal voltam, nem volt szex, de minden más igen. Most újra beszélgetünk és megbeszéltük hogy nem rohanunk bele egyből hanem csak beszélgetünk, tartjuk a kapcsolatot. Mit gondoltok, érdemes lenne újra kezdeni. Nem tudtuk még egymást elengedni.
2019. jún. 30. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. 2,5 év járás után 6 hónap egyedüllét alatt kefél, ráadásul 2 pasassal. Vicc. De az is, hogy te sem hagytál időt meggyászolni a szakítást. Maradi vagyok, tudom.
2019. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És mi az,hogy tartjátok a kapcsolatot,de nem rohantok bele?Hogy ő ismerkedik azért férfiakkal,Te meg nem nőkkel,mert abban reménykedsz,hogy a kapcsolattartás ,beszélgetésből ùjra összejöttök?

Ha akartok valamit a másiktól,akkor kezdjétek ùjra rendesen.Mert így csak lehetőséget adsz a másiknak,hogy tobzódjon,míg Te valszeg szenvedni fogsz.

És attól is függ mi volt a szakítás oka.De szerintem lehet ùjrakezdeni,csak akkor nem ezen a tessék-lássék mad lesz valahogy módon.

2019. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező úgy értette, hogy először csak beszélgetnek, nem rohannak újra egymás karjaiba. Én ezt teljesen támogatom. Ha elveszett a másik felé a bizalom, de hiányoztok egymásnak, jobb lassan apró lépésekkel kezdeni.

Beszélgettek, majd ha már mindketten úgy érzitek egyre jobban hiányoztok a másiknak, akkor meg találkoztok.


Unokatesóm is fél év után újra összejött a párjával. Ez kb 6 éve volt. Azóta el is jegyezték egymást.

2019. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hármas gondolja jól. Elnézést hogy nem volt teljesen konkrét a kérdésem. Beszélgetünk csak. Mindkettőnk szabad, tehát én is ugyanúgy ismerkedhetek lányokkal, ő meg fiúkkal. A szakítás oka meg az volt, hogy akkor úgy éreztük a szakítás lesz a legjobb megoldás, nagyon sok volt a veszekedés. Közös megegyezéssel vetettünk véget. Aztán most kialakult újra egy beszélgetési viszony. A szakítás óta szinte nem is beszéltünk egymással.
2019. júl. 2. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!