Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ilyen rossz?

Figyelt kérdés

A csajom allando hisztibe van amikor megjött neki

És en ezt mar nem tudom elviselni minden lánynak ilyen ez? Voltam mar egypár csajjal de ők nem voltak ilyenek

23/L 31/F


2019. júl. 1. 06:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek tényleg ilyen rossz.

Meg pl a no-spa lóf@&zt se ér. Cataflamot adj neki!

Meg nem ártana nőgyógyászhoz menni évente.

2019. júl. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Képzeld el jar nőgyógyászhoz evente!

De ez a hisztijet nem fogja elmulasztani

2019. júl. 1. 06:48
 3/36 anonim ***** válasza:
90%

Mit értesz hiszti alatt?

Én ilyenkor érzékenyebb vagyok. Sírok mindenen. Filmeken is és akkor is, ha picit élesebben szól hozzám valaki. A múltkor elsírtam magam, mert mosogatás közben eltörtem egy tányért. Feszültebb is vagyok, mert kicsit fáj a hasam. Pedig nekem nem kell gyógyszert bevennem, mert nincsenek elviselhetetlen görcseim. Vannak, akiknek ez sokkal fájdalmasabb.

Az ilyen napokon néha magamat is nehéz elviselnem. Próbálok normális lenni, de nem mindig sikerül tökéletesen.

Azzal teszed a legjobbat, ha pár napig nem nagyon szólsz a csajodhoz, kerülöd a konfliktust. Azért azt nyilván nem kell elfogadni, ha kiabál, vagy veszekszik. Ha ilyen van, azért halkan de határozottan szólj rá, de ha sírósabb, vagy idegesebb, akkor csak légy vele kedves és pár nap múlva elmúlik.

2019. júl. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Koszii

És igazából a hiszti alatt azt értem hogy állandóan gyanúsítgat meg nem érhetnek hozzá mert akkor mar megy a flegmazas

2019. júl. 1. 07:24
 5/36 anonim ***** válasza:
66%
Ja, hogy téged az zavar, hogy nem használható a teste igény szerint! Hagyd ott! Jobb lesz neki!
2019. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Nem,nem ez zavar felreertesz engem a düh rohamai és a hisztijei zavarnak de az nar nagyon

Es ezt egy nőtől se vagyok képes elviselni

Mint írtam volt egypár csajom de ők nem műveltek ilyen cirkuszt

2019. júl. 1. 07:43
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is vannak előtte enyhén roszabb napjaim.De amikor megjön azonnal elmùlik.Viszont előtte olyan dühös tudok lenni néha,hogy a világ fejét leordìtanám.Általában olyan dolgok kezdenek el jobban zavarni,ami amùgy is,de ilyenkor a problémák még nagyobb hangsùlyt kapnak,paranoid leszek.De szimpla egyszerű miért pont előttem totyog minden ember dolog is zavarni tud.Aztán érzékenyebb is vagyok,egy cuki kiskutya láttán is sírok.

Mondjuk szerencsére nem minden hónap ilyen,és ha van valakim,akkor annyira nem jelentősek a jelek.Szóval azért figyeld meg mi zavarja ilyenkor,mert szerintem az máskor is,csak esetleg nem teszi szóvá.

Próbáltam egyszer a magnéziumot de semmit nem ért.

Szerintem csak hagyd rá ilyenkor.Talán,ahogy idősödik tompulnak majd ezek a "hisztik".

2019. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
39%
Hát kellett a friss ropogós pipihusi, ennek ára van
2019. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#7 köszönöm nagyon sokat segítettél

#8 no comment

2019. júl. 1. 08:02
 10/36 anonim ***** válasza:
25%

Egyrészt megválaszoltad a kérdésed. A többi csajod nem volt ilyen, tehát nem minden lánynak van ez.


Másrészt csináld fel. Másfél évre megoldódnak a gondjaid.

2019. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!