Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel nem lehet bírni,egyre sűrűbben iszik. Van 1 éves lányunk. Legszívesebben menekülnék innen csak hogy tavaly vettük a házat. Fele hitel felét pedig apámtól kaptam. Férjem fizeti a hitelt,jó állása van én nem tudnék egyedül mindent kifizetni és 50-50 % papíron a ház. Szüleimhez nem mehetek mert akkor kinyirna apám hogy a házat itt hagyom. Férjemet megint csak nem küldhetem el.

Tanácstalan vagyok mi lenne a legjobb. Dolgozni eljár a hétvégi ivászatból van elegem,hiába fegyegetem hogy elmegyünk tudja hogy nem mernék.


2019. júl. 1. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy apád kinyír, ha haza mész. Gondolom azon lenne ő is, hogy neked meg unokájának jó élete legyen.

Mindenképp el akarod hagyni?

Nem szereted már?

Meg kell értetni vele, hogy ez így senkinek nem jó, de rajta áll, hogy változtat e vagy sem.

2019. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Ügyvédet keress fel!

Az, hogy elváltok, nem azt jelenti, hogy a fele házat otthagyod. Legjobb eladni, rendezni az anyagiakat egymás közt, és akár venni egy kisebb lakást, kisebb hitellel. Te meg kapsz gyerektartást. Ha most elkezded intézni a bölcsit, nem sokat a dolgozni is mehetsz.

2019. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Valami oka van,hogy elkezdett iszogatni,ha eddig ez nem volt rá jellemző.Annak az okát nem lehet megtudni,és előbb megpróbálni segíteni neki?

De ha nem bírod akkor válòkeresetet kell beadni.

2019. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ő oknak a sok munkát hozza fel,hogy így lazít. Csak arra nem gondol hogy a lányával hétvégén tudna többet lenni.

Ehelyett a haverok ( nincsenek gyerekeik ) meg a kocsma.

Pár napra elmegyünk nagymamához. De gondolom akkor még szabadabnak fogja érezni magát és még jobban vedelhet ha nem látom.

2019. júl. 1. 11:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha védel ha nem vagytok otthon. Mond meg neki, ha nem változtat, el fogsz költözni. És pakolj is el pár napra ha nem lesz változás. Meglátod akkor, mit fog csinálni.
2019. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyerek, hogy apádtók foss, hogy agyoncsap. Tessék segítséget kérni!


30n

2019. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gyerek nem vagyok de 8 millióval járult hozzá a házhoz....

Nyilván nem veregetné meg a vállam hogy de ügyes vagy kislányom...

2019. júl. 1. 13:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem mered otthagyni, mert apád vállba veregetne, akkor mit szeretnél, mi legyen a megoldás?

Írták már, hogy ügyvéd. Írták, hogy egy időre pakolj el. Írták, hogy beszélj vele komolyan hogy hagyja abba. Mit szeretnél?

2019. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha elválsz,akkor ugyan ùgy tiéd a ház fele.Már ha ez nem lenne egyértelmű.
2019. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az addig oké hogy a fele az enyém csak a hitel az én nevemen van.
2019. júl. 1. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!