Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon hogyan tudom feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogyan tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés
Párommal már lassan kilenc hónapja vagyunk együtt. Most együtt lakunk egy albérletben, de sajnos egy hónap múlva külön kell költöznünk. Igazából miattam is, és más, külső okok miatt is alakul ez így. Lejár az albérleti szerződés is, de azt a házat ahol lakunk, nem tudjuk, és nem is szeretnénk megvenni, mert az állapotához képest nagyon drága. Másik albérletet nehéz találni, mivel vannak benti cicák, és azokat nem igazán engedik sehova, viszont én sem szeretném, hogy lemondjon róluk. Ő visszaköltözik a szüleihez, nekem pedig még fogalmam sincs, hogy hova megyek. Szakítani nem szeretnénk. Annyira jó vele élni, és annyira megszoktam, hogy most úgy érzem, öszeomlott az egész életem. Most együtt dolgozunk, egy műszakban. De valószínűleg ő váltani fog, és akkor nagyon kicsi lesz az esélye, hogy érdemi időt tudjunk eltölteni egymással. Még egyenlőre együtt vagyunk, de hamarosan szeretefoszlik minden. Hogy tudnám ezt feldolgozni? Hogyan viseljem ezt el? Már most rossz érzések vannak bennem. Nagyon szeretem, és félek hogy mi lesz később. 35f
2019. júl. 1. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
De figyi. Nem akarok beléd kötni, de azzal hogy itt itatod az egereket, nem lesz semmid. Ismerkedj. Járj szórakozni. Stb. Mozdulj ki egy kicsit.
2019. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de 35 éves felnőtt férfi vagy és gondolom a párod sem sokkal fiatalabb. Felnőtt emberek meg szoktak oldani ilyen problémát, közösen. Mindenre van megoldás! A társad nem partner ebben? Mert ez mindent elmond róla...Nem lennék képes a párom nélkül hazaköltözni. Ha nem próbál megoldást találni, nem is szeret téged igazán. Vegyetek ki akár egy szobát egyenlőre, cicákat helyezzétek el egy barátnál, ismerősnél stb...Nem hiszem el, hogy ilyen helyzetben senki nem segítene nektek.
2019. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Halmai Annamária ***** válasza:
64%
Jó értem hogy pár macska miatt nem tudtok együtt lakni?
2019. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk húzz bele az albikeresésbe. Vagy vegyetek egyet, azért ennyire nem kilátástalan a helyzet. Ha átmenetileg a szüleinél tudnak lenni a cicák, akkor is rugalmasabbak vagytok. Legtisztább az lenne, ha vennétek, akkor nem kéne a kisállatproblémával bíbelődni. Meg amúgy is 35 vagy, épp ideje lenne egy állandó fedél.


30n

2019. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek meg tudnak oldani egy ilyen problémát. Nem hiszem el hogy emiatt külön kellene költöznötök. Addig kell megfelelő albérletet keresni amíg nem találtok.

32/N

2019. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sztori elején azt hittem tini kapcsolatról van szó :(

Ez nem probléma Kérem szépen . 35 évesen szedd össze magad és ahelyett , hogy itt sirànkozol keresd a megoldást. Mert VAN .

2019. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!