Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene foglalkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene foglalkoznom barátnőmel hogy érezze a törödésem?

Figyelt kérdés

2év ztán külön mentünk mert nekem rengeteg volt a munkám és gondom bajom ami miatt sajnos eléggé háttérbe szorult a kapcsolatom !

Mivel nekem ő volt az első barátnőm igy segitséget vagyis inkább tanácsot szeretnék kérni hogy hogyan vegyem le ujra a lábáról és hogyan törödjek és éreztessem vele hogy fontos nekem.

Azt tudni kell hogy nem megjátszani akkarom vagy valami csak nem tudok nagyon mit lépni mert az első barátnőm és annyira nem "vágom" a témát! :(

Meg azt is hogy közölte ki szerett belőlem ! Szóval most hogyan tovább ?


2019. júl. 1. 13:35
 1/9 Halmai Annamária ***** válasza:
Ennek már vége, keress másik csajt.
2019. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem muszáj nem szeretném ezt a lehetőséget választani. Cska is ezért az egyért fordultam ide hogy kapjak egy normális tanácsot mert szeretem még mindig! És egyszerűen "megragadtam" nem tudok mit lépni mert nem vagyok egx donhuan aki mindenkit le vessz a lábáról !
2019. júl. 1. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy te mit akarsz, az egy dolog? És ő vajon újra szeretné-e melegíteni ezt a kapcsolatot? Mert legelőször ezt kéne tisztázni, csak, hogy ne álmodozz hiába. Ha ő hallani se akar rólad, akkor ennyi volt.

Ráadásul ennek már 2 éve, ember! Szerintem ő már rég elfelejtett téged és tovább lépett. Tedd te is. És ki nem sz..rja le, hogy az első barátnőd? Jön a következő és kész. Ne ragaszkodj ennyire görcsösen a semmihez, mert ebből jó nem fog kisülni.

Meg volt a tanulópénz, a következő párkapcsolatodban légy okosabb.

A párkapcsolat nem arról szól, hogy akkor életed végig a legelső pároddal kell lenni. Fogadd el, hogy van, ami nem működik és csak az ételt jó újra melegíteni.

2019. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Ha a barátnőd a bajban nem tartott ki Melletted, akkor a következő alkalom is ilyen lesz. A jóból részt vállal, a bajból nem: tucatnő (férfi is van sok ilyen, mielőtt támadnának).


Ha meg még kutyába is lemégy, méginkább nyeregben lesz.


Ne tedd. Vagy tedd, de akkor ne sírj, ha nem csak a szíved, de az önbecsülésed is darabokra töri.


F, 37

2019. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést ! Nem 2éve vagyunk külön ! Hanem 2évet voltunk együtt. És 3hónapja vagyunk külön ! Érdeklödik még irántam,csak én vagok béna elesett mert nem tudok egy nöt sem levenni a lábáról. Pedig nagyon vissza szeretném hódítani mert szeretem és nem mondok le rólla könnyen az biztos !
2019. júl. 1. 13:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a barátnőm az a határozott tipusu lány szereti ha valaki kedves vicces és megtufja fogni "most ezt ugy értem hogy nem gyerekes gondolkodású és érett komoly felfogású emberek jönnrk be neki .
2019. júl. 1. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg magyarul helyesen írni.

2. Tudd határozottan, hogy mit is akarsz valójában és hogy ezt hogyan is szeretnéd elérni.

3. Olvasd el Allan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvet.

4. Egy kapcsolatért mind a két félnek közösen tenni kell.

5. Mindenképpen őszintén és nyíltan beszéljetek erről. Hozd fel a témát és kérdezd meg, hogy neki mi a véleménye erről.

2019. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A harry pottert is olvasd el.

32/f

2019. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel tölti szívesen a szabadidejét? Szervezz olyan programokat, amiknek örülne. Szánj rá időt. Nem muszáj nyálaskodni, meg rózsaszirmokkal telszórni a házat, ne ilyenben gondolkodj. Figyelj oda rá! Vedd észre, ha új a haja, körömlakkja, sminkje, akármi. Lepd meg olyan programokkal, amire szívesen elmenne. Foglalj asztalt egy olyan étteremben, ahová szívesen elmenne. Természetesen olyan időpontban, amiegfelel neki, azt beszéljétek meg előre. Kutass az emlékezetedben! Biztosan van pár dolog, amit említett neked, hogy szeretne. Na azokra a dolgokra emlékezz vissza. Nyilván itt nem nagy dolgokra kell gondolni, mint a Föld körüli utazás, meg a BMW cabrio, de váltsd valóra az álmait. Ehhez szükséges, hogy jól ismerd.
2019. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!