Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Passzív agresszív típusok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív agresszív típusok hogyan kezelhetőek?

Figyelt kérdés
Lassan belátom hogy ilyen párt találtam. Igazából amikor nincs baj akkor tényleg nincs semmi baj. Azonban egy akármilyen problémán képes a párom napokig hozzám sem szólni. Kérdezem szépen, akárhogy azt mondja nincs baja de nem mondja és nem is szól hozzám rám sem néz. Már szerencsére ott tartok hogy nem érdekel már próbálom magam nem felidegesíteni, sokszor kivárom. Próbálom humorral oldani a helyzetet de nekem olyan érthetetlen ez a viselkedés. Mire jó ez ? Miért nem bírja kinyögni hogy mi a baja ? Már kicsit fáraszt engem. Hogy lehet az ilyen embereket kizökkenteni ? Vagy akár felbosszantani vagy megbékéltetni ?
2019. júl. 2. 13:54
1 2
 1/18 Halmai Annamária ***** válasza:
61%
Csináld ugyanazt amit ő. Amíg úgy érzi hogy te tepersz azért hogy nyögje már ki mi baja addig ő érzi magát nyeregben. Ilyenkor ha rájön az ötperc hogy nem szól hozzád te szépen szó nélkül elmész a barátnőiddel, barátaiddal eltöltesz egy estét, esetleg nem mész haza meló után rögtön csak késő este, vagy meglátogatod a szüleid, stb. Hidd el totál meg fog lepődni hogy mi az hogy nem figyeled könnyes szemekkel, hogy mikor méltóztatik szóba állni veled.
2019. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Az én párom ugyan ez. Ha valami baja van mindig azt mondja "semmi" mikor rá kérdezek mi van, de süt az arcáról, hogy nem tetszik neki valami.

Sajnos én is a mai napig küzdök vele. Az egyetlen megoldás amit találtam, hogy megpróbálok rájönni mi baja és ha konkrétan rákerdezek általában bevallja.

2019. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
#1-es. Miből gondolod hogy a pasi a hisztis?
2019. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenkor ha tehetem "lelépek",kerülöm és még mellette sem alszom. Ha rám s bír nézni akkor én sem. Csak idegesít ha belegondolok hogy néhány nappal elötte milyen szépen megvoltunk és hogy létezik hogy még szólni sem bír. Ez olyan óvodás... Örülnék ha valaki megmondaná hogy mi zajlik le bennük ilyenkor
2019. júl. 2. 14:06
 5/18 A kérdező kommentje:

:) a pasi az aki nem beszél

Bika ffi. Makacs, konok fajta. De mondom egyebkent meg sok jót is kapok tehát nem szeretném leírni de ha vele akarok élni akkor valahogy szeretném ezt megérteni...valamit ilyenkorra kitalálni

2019. júl. 2. 14:08
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Nyitogasd a szekrényajtókat előtte. Ha megkérdezi, hogy mit keresel, mond neki, hogy a hangodat.
2019. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább azt mondanám, hogy ilyen típusokkal semmit az ég világon nem szabad kezdeni. Egy jó kapcsolattal összeegyeztethetetlen. Ahol nem tudjátok a problémákat megbeszélni, soha semmilyen megoldás vagy lezárás nincsen egy konfliktushelyzetnél az soha nem fog működni. Előbb-utóbb annyi lesz már a sérelem, hogy az egyik fél megunja.

Ami még nagy baj az ilyen emberekkel, hogy szépen gyűlnek bennük ezek a sérelmek, és majd egyszerre fogják listázva a nyakadba borítani az összes szart, hogy mennyi mindennel megbántottad az utóbbi x időben.

Az amit ti most csináltok nem jó és baromi mérgző. Persze, tüneti kezelésnek jó hogy ilyenkor te se beszélsz vele de ez csak ideig óráig fog működni. Én azt mondanám, hogy egyszerűen csak nem szabad ilyen emberrel együtt lenni mert sosem lesz belőle rendes kapcsolat.

2019. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Én semmit sem kezdenék egy ilyen emberrel. Egy hisztis gyerek, semmi több. A rózsaszín köd elmúltával talán te is rájössz majd, hogy te sem fogod megváltoztatni sohasem.
2019. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Párom is passzív agresszív a pozitív benne;hogy bármi baja van csak szépen begubozik,mint egy hörcsög és azt akarja ilyenkor senki ne szóljon hozzá majd kibújik a fészkéből mikor helyrehozta magát. Én kezdem bírni ,hogy ilyen. 25N Én direkt nem is kérdezek rá mi baja ha olyan,higy megakarja osztani velem megteszi,de alapból nem szereti ha faggatják bármiről majd megisztja velem ha úgy érzi ez olyan.
2019. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Nálam sem játszanak az ilyen emberek. Én nem gyilkolom magam velük.
2019. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!