Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig folytassam ezt a bizonytalan kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Adott két 20as évei elején járó fiatal pár, akik együtt laknak. A ház az enyém, a berendezés kb fele a páromé. Több mint 3 éve vagyunk együtt. Már átéltünk minden rosszat együtt, de mivel csonka a családunk, így csak egymásra számíthatunk. Na és akkor a probléma ott kezdődik, hogy valamilyen mentális betegsége lehet a páromnak, ami miatt egy érzéketlen bu.nkó. Munkatásakkal, kutyával, macskával egyszerűen mindekivel érzéketlen tud lenni. Régebben volt, hogy bántott is, de nem durván. Fenyegetőzni viszont még mindig szeret. Tehát adott egy problémás pasi, aki szereti játszani a keménylegényt a gyengébbik felett, ugyanakkor itt vagyok én, aki egy kib.szott lelkiszegény kapcsolatfüggő. Egyszerűen nem bírom a magányt. Szükségem van rá, hogy valaki szeressen és szerethessek. Ami hátráltat a szakításban az az, hogy vannak jobb napjai és olyankor folyton bújik és szeretget. Nem tudom hova tenni ezt a két végletet, hogy egyik nap képes lenne agyonverni máskor meg már bújik és puszilgat. A problémám pedig, ami miatt ezt a kérdést feltettem, hogy itt vagyok fiatal csinos lány, aki még csak nem is egy csöves csúnya akármi, hanem saját házzal rendelkezek meg tanult vagyok és egy ilyen ember mellett kell éljek, akiről tudom, hogy nem akarok vele megöregedni. Attól félek, hogy mire szakítok vele addigra elmúlik a szépségem és nem fogok senkinek se kelleni.

2019. júl. 2. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés amúgy? Ha bizonytalan vagy keress fel egy pszichológust.

A pasit lapátra rakod, összeszeded a tyúkszaros életed és kihúzod magad.

2019. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most négy emberről beszélünk? "Két huszas éveiben járó pár".
2019. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Szükségem van rá, hogy valaki szeressen és szerethessek." Akkor minek vagy egy olyan kapcsolatban, amiben nem szeretnek? Mert az, hogy néha bújik még messze nem jelenti azt, hogy szeret. A viselkedése mindent elmond. Első körben egy pszichológust kerfess, de baromi gyorsan, ha nem akarsz örökre egy ilyen gyenge, kapcsolatfüggő lábtörlő lenni. Vagy komolyan így akarsz élni?
2019. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapig.
2019. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!