Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátai azt hiszem le néznek, pedig ők hoztak össze. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú kapcsolatom amikor meg ismertem a jelenlegi páromat és a barátait. A hosszú kapcsolatomnak elég nehezen de vége lett és ezután jó 1 évre össze jöttem a jelenlegi párommal akivel már azelőtt régóta próbáltak össze hozni a barátai. Neki is volt kapcsolata és nekem is, de mikor mind ketten szinglik lettünk sokat kezdtünk beszélgetni. Már együtt élünk és úton a baba. 150 km-re lakunk az eddigi otthonunktól, ezért egy évbe 2-3 alkalommal járunk haza kikapcsolódni és a szülőket meglátogatni. Az én szüleim és én is elég szegényes körülmények között éltünk, persze sose volt éhezés csak szűkösebben mivel anyukám egyedül nevelt engem és a 2 húgomat és a nagymamám is ott betegeskedett. Mivel a párom egész jól keres ahoz az élethez képest és a barátai is mind külföldi fizetésből gazdálkodnak és családjuk sincs, így eléggé azt érzem le néznek engem emiatt. Én nem rá akaszkodtam a páromra, igaz szerelemmel szeretem ha vissza költöznénk és hasonlóan élnénk szerényen is ugyan úgy tudnám szeretni, csak fáj, hogy velem így bánnak lenézően. Nem én és nem a családom tehet erről, hogy így alakult anyám tényleg próbált mindig mindent megannyi. Félek, hogy ha többet fognak találkozni akkor szégyelni fog a párom emiatt.

Én a családomat sem akarom el dobni azt se szeretném, hogy ő el dobja a szeretett gyermekkori barátait, csak szó szeretném hogy amikor próbálnak arpgánsak lenni velem tudjam kezelni a helyzetet és ne süljedjek el szégyenemben mert szeretem a családom és büszke vagyok anyukámra is mert egyedül iskolát adott a kezembe. Aki hasonló helyzetbe volt mit tett az ilyen emberek ellen?


2019. júl. 2. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy lenéznek?Lehet ez csak a te "rögeszméd",mert Te szégyenled kicsit,vagy azt hiszed a többi ember le fog nézni.De ez nem így van,és csak a Te fejedben létezik.
2019. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy bennem van a hiba, de egy dolog után amikor azt mondták mennyi mindent köszönhetek neki stb beszólásokat kaptam eléggé rosszul esett.
2019. júl. 2. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy beszólás nem a világ vége.És azért azt is jó lenne tudni,épp akkor mi volt a téma.Mert nem mindegy.De ez akkor sem jelenti,hogy lenéznek.Ùgyis lehet venni,hogy a barátjukra büszkék,mert egy rendes ember.
2019. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem igazad van.

Egyszer volt ilyen amikor az exemmel voltam és akkor tényleg lekezelőek voltak amiért később elnézést kértek. Most másnap mentek aznap pedig sokat ittak. Talán az volt, de remélem... Egyébként ezeket maguktól szokták szóba hozni annyira az okra nem emlékszem fáradt voltam csak akkor néztem nagyot és később kezdtem el ezen gondolkodni... Sokat voltam ott többet mint azelőtt, de nem azért, hogy ne legyek a családommal, hanem azért, hogy a párommal is legyek, mert ez egy nyaralás volt, szerettem volna közösen is jól érezni magam.

2019. júl. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!