Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat újra élesztése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat újra élesztése?

Figyelt kérdés

Sziasztok segitséget kérnék. Adott egy bő 1 éves párkacsolat. És sajnos az utóbi pár napban valami meg változott bennem a kapcsolat terén. Mintha az égő tüzet valami egy szempillantás alatt el fújta volna. És nem értem , hogy miért. Sose veszekedtünk az 1 év alatt mindig jól elvoltunk egymással. Az ágyban isteniek voltunk. Viszont az elmúlt pár napban le szerepeltem, szex közben le lankad. Mára pedig oda jutottam mintha nem éreznék semmit. Pedig szeretem , szeretni akarom és nem értem miért történt ez velem, egyik napról a másikra.

Minden ismerősöm azt mondta hogy túl sokat voltunk együtt heti 4-5 napot az 1 év alatt és azt mondják bele untam.

Viszont meg akarom menteni ezt a dolgot, nem akarom össze törni a szívét ennek a lánynak, mert a legcsodálatosabb , kedves , aranyos, szép.

Az előző paliai mind meg csalta vagy át verte, a családja hát hogy mondjam, eléggé rossz hozzá. Az apja iszákos az anyjat pedig befolyásolja az apja. A nővérei mind szigorúak és bunkók. Neki én vagyok szinte az egyetlen kis fény az életében. És nem akarom ezt tönkre tenni.

Szerintetek van esély hogy újra minden a régi legyen?

Én akarom és küzdeni fogok érte. Azt mondták a barátaim hogy kicsit vegyünk vissza a találkozásból, heti 1-re.

szerintetek ez segíthet rajta?



2019. júl. 2. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kevesebbet vagytok együtt csak rontani fog rajta!

Ilyenkor nem ez kell. Az kell ami eddig egyértelműen nem volt meg a kapcsolatotokban mert akkor nem itt tartana 1 év után. Ez pedig a MINŐSÉGI együtt töltött idő és az egymással való MINŐSÉGI törődés. Az, hogy átmész délután, megnéztek egy filmet, szexeltek egyet aztán alszotok és holnap ugyan ez, nem minőségi idő.

Azért múltak el ilyen gyorsan az érzelmek mert lapos, hétköznapi dolgokat csináltatok és abbamaradt a romantika, a randik, az izgalmas programok. Ezeket kell visszahozni. Kommunikációban is. Ne csak arról beszélgessetek, hogy "mizu?". Komoly, mély témákról is. Hogyha nem dolgoztok rajta minden egyes nap akkor nem fog a kapcsolat működni. Mindig csinálni kell valami újat, valami romantikusat, aktív programokat, nem csak ülni otthon és nézni a TV-t.

2019. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, talán igazad van , ez is lehet a gond, hogy kevés volt a program. Igyekszek mindent el követni.

22évesen nekem ő volt az első kapcsolatom , és nem akarom ,hogy tönkre menjen vissza akarom hozni azt a tüzet.

2019. júl. 2. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Akár lehet szervi bajod is.A ,,kudarc" amit az ágyban megéltél meg simán okozhatja azt, hogy úgy érzed elmúlt a párod iránt a vágyad.Akarva akaratlan rávetíted, őt hibáztatod, mert csütörtököt mondtál.Nézesd meg magad egy urológussal.Szerintem ilyen előfordul a legtöbb férfival.Nem leszel ettől rosszabb, se kevesebb.
2019. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
legjobb a dolgog a világon ha mégegyszer átakarod élni amit már egyszer.Ami egyszer nem ment idővel nem fog mennni később sem
2019. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valami oka biztos volt,hogy az égő tüzet valami szempillantás alatt elfùjta.Nem hiszem,hogy az,hogy túl sokat találkoztatok,vagy nem volt elég program.Ezek miatt nem párolog el egyik napról a másikra.Szerintem az okot kellene megkeresned először.Mert addig csak erőlködés,amiből meg ugye szorulâs lesz.

A heti egy találka viszont szerintem is csak rontana a helyzeten,nem kell visszavenni.Én az okot gondolnám ât,és ennek megfelelően cselekednék.Azt meg ugye csak Te tudod.

2019. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazából ez az hogy semmi nyomos ok. Most voltunk nyaralni nagyon jól éreztük magunkat , én nekem ez volt az eddigi legjobb nyaralasom.

Esetleg az lehet a gond , hogy miután befuccsoltam az agyba el kezdtem Ezt a dolgot be beszélni magamba és idáig jutottam ?

2019. júl. 3. 09:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha azóta tört rád az,hogy biztos elmùlt,amit iránta érzel,akkor lehet.Talán azzal azonosítottad a kudarcot,hogy csak is azért történhetett,mert már nem kívánod.És boncolgattad magadban,hogy nem is akarsz vele lenni.
2019. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen , azóta van ez , akar hányszor másra gondoltam erre tértem vissza a fejembe , és idáig jutottam.
2019. júl. 3. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt oka a csődöt mondásnak?Veszekedtetek,mondott,tett valamit a barâtnőd,ami rosszul érintett kicsit,feszült voltál munkahely,suli,barátok,szülők miatt.Vagy csak valaki mondott valamit,amit nem éreztél jogosnak.
2019. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán , talán csak nem kívántam , mert ez nyaralas után volt ott pedig végig szexeltuk az egeszet . És akkor mondta hogy mar nem kívánom biztos. És akkor kezdődött ez az egesz dolog a fejembe.
2019. júl. 3. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!