Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a párom szeressen rendesen és elfelejtse az exét?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nevezd át .bat-ra.
2019. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha még nem felejtette el, akkor nem zárta le. Mit takar az hogy rendesen szeressen?
2019. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem szeret "rendesen", akkor semmit. Ha az exét szereti, akkor akár a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog téged szeretni.

Saját tapasztalat, az exemmel való szakítást nagyon nehezen viseltem. Azt hittem, hogy soha nem fogok mást szeretni. De megismertem a mostani páromat, akivel egy hét alatt bemutatkoztunk egymás családjának, aztán egy hónap múlva összeköltöztünk. Ennek több, mint 10 éve. Az exem észbekapott, újra akarta kezdeni pár hét múlva, de simán elhajtottam.

Nem elkeseríteni akarlak, de ha a párod melletted még mindig az exét szereti, akkor nincs sok esély, hogy egyszer csak lángoló szerelemre gyullad irántad.

2019. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Es miben nyilvanul meg ez? Mert, ha nem szeret es emlegeti, nem ertem, minek vagy vele?
2019. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
onnan tudom hogy folyamatosan a hátammogott nezegette a proflet facebookon, akkor beszelgettek is parszor es azt is a hatam mogott... ugy tudtam meg hogy mar nem birtam es megkellett neznem merr ereztem h van valami. De o azt mondja nem szereti a csajt. De en nem hiszek neki azokutan. Annyira faj az egesz hogy nekem o az elso es en meg a lelkem bele adom ebbe az egeszbe tervezem a kozos jovonket o meg szoszerint szarik ra az egeszre. Legalabbis azt erzem. Gyulolom ezt az egeszet. Miert fontos neki ennyire az a csaj? Hadd ne irjam miket tette vele az a no anno... es igy kepes meg 5 ev utan is szeretni ezt a csajt? komolyan? beszelni nem lehet vele errol mert rogton passziv agresszivva valik es az istenert se lehet vele normalisan beszelni. veszekedni meg semmi kedvem. en valahol erzem hogy szeret engem de az exe annyira bele rondit ebbe az egeszbe es o be se latja ezt. hogy tud szeretni egy olyan embert aki fajdalmat okozott neki? es engem miert nem mikozben en a lelkem kiteszem erte mindig kimutatom mennyire szeretem ot es ezt kapom... neha van ugy hogy annyira otromba es bunko velem es ez 3nnyora faj. meg maga a tudat hogy azt a csajt szerette aki megse erdemelte, engem meg nem szeret ezt erzem. Sajnalom hogy itt kell panaszkodnom csak nincs senkim akivel beszelhetnek es annyira faj az egesz legszivesebben meghalnek. nekem o az elso mindenben...
2019. júl. 3. 18:01
 6/12 A kérdező kommentje:

az exe profiljat* .


es nem akarom ot elvesziteni mert annyira szeretem ot...

2019. júl. 3. 18:02
 7/12 A kérdező kommentje:
helyre akarom hozni valahogy ezt. csak fogalmam sincs mit tegyek. bocsanat a zavaros szovegert csak ideges vagyok es napokota nem aludtam semmit
2019. júl. 3. 18:03
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező,


Itt hagyom neked a saját sztorimat,magadra fogsz ismerni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Olyat nem tudsz csinálni, hogy kiverje az exét a fejéből. Ő még nincs túl rajta. És igen, olyan embert szeret, aki nem érdemli már meg. De ezt nem lehet befolyásolni, ehhez idő kell, hogy túllépjen rajta, pl hogy nem beszélget vele, nem keresi, nem nézi. Ezt nem tartja be.

Ezután a nyomor kapcsolat után, amit leírtam lett párom, 2 is, de mindkettőnél rájöttem, hogy nem voltam túl az előzőn. Ők is megérdemelték volna az én törődésem, de nem tudtam nekik adni, mert érzelmileg nem voltam ott. Egyedül kellett legyek, hogy kigyógyuljak az egészből.

Valószínűleg nem fogsz rám hallgatni, de szakítanod kéne, mert ebbe te is tönkre fogsz menni, nekem 3 évem lett oda...

2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én meg csak jot tudok mondani neked. azt h én is szoktam a facebook profilt nézni, de csak azert mert kivánom neki, hogy olyan élete legyen, mint nekem mellette volt. és a legjobb ha nem hisztizel, mondd meg neki, hogy tudsz rola, és kérdezd meg tőle miért teszi ezt. de olyan érzelem mentesen. :P
2019. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet nem lehet kierőszakolni. Ha nincs meg, akkor bármit tehetsz, akkor sem tudod kierőszakolni a másikból. Ha most jönne az életedbe egy pasi, aki szerelmes beléd és mindent megtesz érted, akkor te hipp-hopp beleszeretnél és otthagynád a párod? Sőt, minél jobban cseszteted emiatt, annál jobban idegesíteni fogod.
2019. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!