Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mentálisan / érettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mentálisan / érettség szempontjából ugyanazon a szinten vagyok, összejöhetek egy 14-18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

16 éves koromba “estem ki “ az életből , tehát megtagadták valahol azon a szinten . Totál gyerekes vagyok. Csak a testem öreg.


36/f



2019. júl. 4. 08:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Vagy csak ilyen hülye kifogást találtál arra, hogy 16 éves naiv kislányokat dughass.

Tudom, a te korosztályodból senkinek sem kellesz, most ezt érzed, de hidd el, aki keres, az talál (a te korodban is).

Ha pedig nem tudatosult még benned az életkorod, és a vele járó természetes kötelezettségek stb., keress fel egy szakembert!

2019. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan van aki 14-18 éves lányként vevő 36 éves férfire aki gyerek szintjén ragadt meg? xddd
2019. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Így nem. Ha te lennél felnőtt és a lány van azon a szinten, akkor igen, úgy semmi akadálya. De így, hogy te vagy gyerek, így nem.
2019. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Így van ahogy az utolsó írja, sőt sokkal nehezebb dolgod van fiatal lányokkal idősebbként ha már a saját korosztályodba sincs semmi sikered, hiszen 35+ körül már sok nő ördöggel is összeállna csakhogy legyen vkije.
2019. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1


Tudom, a te korosztályodból senkinek sem kellesz, most ezt érzed, de hidd el, aki keres, az talál (a te korodban is).


Sajnos ez nem így van. Nyilván oka van hogy azt írtam hogy egy 16-18 éves szintjén vagyok

Előbb kerülök zárt osztályra minthogy nőn lesz.

Egy fiatal lánnyal még lehet hülyülni, szórakozni

2019. júl. 4. 09:25
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi fogyatékost! Egy férfi tinitől öregnőig bárkit megkaphat.

Kérdező! A kis 16 évesek nem a koruk miatt akarnak egy harmincast, hanem mert IGAZI FÉRFIAK! Többet tudnak nyújtani mint a kis taknyok. Mind lelkileg, mind az ágyban, anyagilag, meg sok-sok élményt stb...

2019. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

"Komolyan van aki 14-18 éves lányként vevő 36 éves férfire aki gyerek szintjén ragadt meg?"


Sajnos igen, nálunk gimiben több lány is mindenféle elvált, negyvenes apukákkal dugatta magát...

2019. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 hova jártál? 😂
2019. júl. 4. 11:07
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es ez hihetetlen, nagy az isten állatkertje akkor :D
2019. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

20 éve is volt olyan, akit gimisként 35-40-es családapa dugott, de nem volt az olyan őszinte szerelem. Cserébe kapott autót, jogsit, érettségire lakást, stb.


Kérdező: amit te leírsz, az pontosan az, ahogy a pedofília kialakul. Megreked valaki érzelmileg egy korai szinten.


Olyan nincs, hogy "csak a tested öregszik". Az van, hogy 36 éves vagy, és ezen semmit sem változtat, hogy mennyinek érzed magad. 14 éves kislányokat jó messzire kerülj el, mielőtt az apjával kell elbeszélgetned.

Te pont azért erre a korosztályra izgulsz, mert a 14 már legálisan dugható, a 18 éves kor pedig a felnőtt kor kezdete. Maga a tudat izgat, hogy nem felnőtt. Ugyanis a legtöbb 16 és 20 éves lány között nincs különbség, csak ha odaadja a személyit.

Szélsőséges esetben 14 évesen is kinéz 24-nek, vagy 24 évesen 14-nek. De utóbbi neked nem lenne vonzó, mert tudod, hogy 24.

És itt kezdődik a probléma.


Élőben ezt senki se magyarázgatja türelmesen, csak kitekeri a nyakad.


Ráadàsul leszel te 46 meg 56, de agyban nem fogsz változni. Szerinted egy 14 éves és egy 56 éves közt is egészséges kapcsolat lehet?

Keress pszichológust!

2019. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!