Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valakivel ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel ilyen? (Nemi együttléttel kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés
Férjemmel 4 éve élünk nemi életet. Mindkettőnknek előtte 2-2 kapcsolata volt amiben volt szex.Az első félévben minden jó volt. Néha csináltuk megszakítással néha gumival. Soha nem volt semmi probléma. Mióta fogamzásgátlót szedek azaz 3,5 éve úgy érzem magam mint aki megbolondult. Főleg az utóbbi 2 évbe. Legfőbb tüneteim: egyszerűen undorodom a férfi nemi szervtől. A férjemétől nem de pl senki mással nem tudnám elképzelni lehet akarmennyire jó. Van, hogy félévig nem is kívánom a szexet alig alig van aztán hirtelen olyan erős vágy tőr rám,hogy volt olyan, hogy napi 7-8 volt. Utána megint még egy érintés is zavar. Aztán eltellik pár hónap megint hirtelen nagyon megkívánom. Emellett azt vettem észre, hogy a 7 napos szünetben is sokkal sokkal jobban kívánom. Főleg menstruációm alatt, nálunk olyankor nincs amúgy max ha nagyon az elején vagy ha nagyon a végén vagyok. Amúgy ez normális? A férjem a rendszeres napi 2-öt díjazná, de megért. Igaz engem nagyon zavar ez.
2019. júl. 4. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az gondolom nem újdonság, hogy a fogamzásgátló hormont tartalmaz, nem is olyan keveset - bár a gyártók próbálják bagatellizálni. Nos, ez a hormon hazavágta a libidódat, ennyi történt.
2019. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Engem is zavarna. Miért nem váltasz gyógyszert?
2019. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Keressetek mas fogamzasgatlast
2019. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Minden nő más, másképp éli meg a szexet és a vágyat. Az jó dolog hogy a férfi nemi szervtől undorodsz, de a férjedétől nem. Ilyen nőt én is elfogadnék! :)

4 éve vagytok együtt, korotokat nem írtad, de ebből arra következtetni lehet hogy nem lehettek túl idősek és még gyerek sincs. Idővel szerintem kialakul nálatok ebben is a rendszer, főleg az első gyerek után. A menstruáció alatti szextől nem undorodom, olyankor a nők jobban igénylik, én sem mondok rá nemet, ez ízlés kérdése hogy van e szex abban a pár napban vagy nincs.

Napi 2 alkalom nálam nem férne bele az időmbe a munka miatt, de ha összeegyeztethető lenne akkor napi 2 alkalom az teljesen jól esne. De nem haragudnék akkor sem ha csak heti 2-3 sikerülne. 30/F

2019. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Ezt csinálja a fogamzásgátló. Nem ismerek olyat akinek ne csökkentette volna gyakorlatilag nullára a libidóját. Lehet váltani gyógyszert, de ugyan ezt fogja csinálni a másik gyógyszer is.

Váltsatok hormonmentes fogamzásgátló eszközökre. Spirál vagy kencék, vagy térjetek vissza a gumira. Van már jó pár hormonmentes eszköz amivel ki lehet váltani a gyógyszert.

2019. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hormonmentes fogamzásgátlás és szinte azonnal helyrejössz.
2019. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, a fogamzásgátló eltünette a libidód. Válts hormonmentesre, hatalmas a különbség, hidd el.
2019. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

azt elhiszem. :(


a fogamzásgátlónak pongyolán az a feladata, hogy kisimogassa a hormonszinted. egy állandó csökkent libidó kifejezetten jellemző mellékhatása lehet egy fogamzásgátlónak. ilyen esetben más összetételű fogamzásgátlót kell keresni.


az azonban, hogy időnként megkergülsz, kifejezetten nem jellemző a fogamzásgátlóra. az olyat nem csinál. pont az ellenkezőjét csinálja.


mindenképpen el kell menni kivizsgáltatni, szépen elmondani mindent az orvosnak, akkor is, ha kellemetlen vagy kínos, mert egyébként nem fog tudni segíteni. (és, ha azt mondja, hogy ez belefér, akkor keresni másikat, mert nem fér bele)

2019. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he84 ***** válasza:
100%
Hát ez így nem túl normális. Ez a fogamzásgátló tabletták egyik mellékhatása, épp ezért nem jó szedni, de lehet mád komolyabb mellékhatása is. Én erősen javaslom, hogy állj le a tablettákkal és inkább az óvszert használja a párod.
2019. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!