Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem túl kiegyensúlyozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem túl kiegyensúlyozott a házasságod, de van közös gyereketek, akkor megfordult már a fejedben, hogy felrelepsz? Vagy esetleg titokban meg is tetted? Esetleg előtte beadod a válókeresetet?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Ehhez elég egy hosszú kapcsolat vagy házasság is. Az esetek 90%-ban ellaposodik minden. Sokan itt is írják, hogy 10 év után heti 8-10 alkalommal szexelnek. Hagyjuk már, micsoda élvezet lehet egy kommersz mindennapos ürítés.

Ugyanúgy a házas emberek 90%-a már simán eljátszott a gondolattal, milyen lenne mással. Ebben semmi kivetnivaló nincs. Tulajdonképpen akik félrelépnek, ott is van valamilyen ok. Az, hogy ez egy bizonyos szemszögből negatív, és ez van fel hypolva, az megint csak egy dolog. Mivel nem vagyunk benne más életében, én nem ítélem el az ilyet, aztán meg minden érmének két oldala van.


Én jobban vagyok válás ellenes, mert ... ennek kifejtése hosszú lenne.

2019. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok házas, de több éves párkapcsolatban élek.


Ha rossz a házassagod, akkor miért nem az fogalmazódik meg benned először, hogy leülsz a pároddal és megbeszélitek a problémaitokat? A hibákat pedig közösen megoldjátok.

Miért a félrek.rás az első gondolat, nem pedig a jelenlegi megmentése?


Na, ezért van annyi sz.r kapcsolat, mert a felek lusták egymással őszintén és nyíltan kommunikálni!

2019. júl. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Vannak gyerekink. Mikor kevesebb lett a szex, akkor én félre léptem.

38N

2019. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!