Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A külső befolyásolja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső befolyásolja az ízlést tehát kövér férfi kövér nőt szeretne, csak mert általában ilyen párokat látok vagy lehet nem is vonzódnak egymáshoz, csak nincs jobb számár is jó effektus játszik itt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Ez utóbbi, szerintem.


De még a kövér nő sem szeretne kövér férfit. Azt senki nem kedveli. Normál férfi kövér nőt viszont sokszor igen, mert 1.fétis 2.komplexus 3.nem tudom még mi

2019. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Ez nem igaz a nők nagyon szeretik a kövér férfiakat. Mindig mondják hogy jó mackós, hozzá lehet bújni lehet szeretgetni
2019. júl. 6. 13:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Sokszor a személyiség számít, főleg ha valaki nagyon szeretetéhes, és jön valaki, aki kövérebb nála, de nagyon kedves, abba is bele tud szeretni. De szerintem aki mondjuk 150 cm és 100 kg, az eleve tudja, hogy 170cm/60-kg kategóriájú nőknél sokkal kevesebb eséllyel indul, mint hasonló adottsagúaknál, tehát inkább ott fog többet próbálkozni, ha komolyan gondolja.
2019. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten befolyásolja. Az emberben kialakul valamilyen ideál, aztán a környezetében érzékeli, hogy számára mi az elérhető. Ettől függően változik a tinikorban kialakult ízlés.
2019. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
"a nők nagyon szeretik a kövér férfiakat" - Hát, én például nem, a sportos életembe nem fér bele egy kövér férfi... :-D
2019. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

"nagyon szeretik"


Csak egy ilyennel szeretnék találkozni. Csak eggyel. De nem, még eggyel sem, még akkor sem amikor "normál alkat felső határáig" fogyasztottam még, akkor sem jött ez be senkinek, egy kapcsolatom volt, nála is "jobb híján" voltam amíg meg nem csalt.

2019. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Ez mem igaz vagy nekem nincs közízlésem

Én Atlagos vagyok és a 110-130kg körüli pasik jonnek be aki másik szerint kövér ..

Fordított esetben js lehet így h valakinek konkrétan a duci nők tetszenek

2019. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy 31N
2019. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7


Szeretném elhinni, de én még ilyet nem láttam "élőben", akinek bejöttek volna az ilyen dagadékok, mint pl. én is. Mármint ha szegény is mellé...

2019. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
enyhén túlsúlyos, alacsony férfiként mondhatom, hogy a nők számára láthatatlan vagyok, gyakorlatilag levegőnek néznek.
2019. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!