Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarja magát élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátom,egy komoly beszélgetés folyamán azt mondta,hogy 19 éves és még nem áll készen egy hosszú kapcsolatra(lassan egy éve együtt voltunk),úgy hogy nem élte ki magát.Ezt aláírom tényleg nem bulizott,nem járt el egyáltalán ilyen helyekre,nem csajozott és én voltam az első kapcsolata úgymond.Én 15-16 évesen már kiéltem magam,nekem ezért is egyszerű őt megérteni.Csak azt nem értem,hogy én tényleg semmiben nem gátoltam,felőlem nyugodtan elmehetett volna bárhova..tényleg egy tökéletes kapcsolat volt..és ráadásul annyira "hosszútávra terveztünk,hogy mindent,de mindent kitaláltunk már..ha befejezem az egyetemet akkor jöhetnek a gyerekek meg ehhez hasonló dolgok..Barátnőim azt mondták,hogy valószínűleg kiéli magát,bulizgat,csajozgat stb és utána van rá esély,hogy visszajöjjön..én ezt el is fogadnám mert tényleg ezek után se változott egy kicsit se az az érzés amit iránta érzek..Szerintetek van rá esély,hogy kiéli magát és visszatalál hozzám? Előtte is legjobb barátok voltunk két évig,valamint osztálytársak és azt is mondta,hogy ő semmiképpen nem akarja,hogy ne beszéljünk,mert túl fontos vagyok neki,meg hogy még szeret és szerelmes belém.

Kíváncsi vagyok a véleményeitekre,tanácsaitokra akár fiúk,akik voltak hasonló élethelyzetben,akár nőről legyen szó.



2019. júl. 7. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerelmes ám a nagy lószart. Akkor nem akarna mással kefélni. Szórakozni akar, de azért legyél ott lelki támasznak, meg persze biztonsági tartaléknak, ha mégsem úgy alakulnak a dolgok.
2019. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mitől vagy ebben ennyire biztos?
2019. júl. 7. 17:16
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Te komolyan évekig a szőnyeg széléről nézed, ahogy másokat kúrogat sorra, és néha megvigasztalod? Esetleg két punci közt könnyítesz rajta egy szopással, hátha visszatalàl? Normális vagy???

Ahhoz külön gratula, hogy 15 évesen sikerült kiélni magad. 🤐👌

2019. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A kiélés félig-meddig kamu duma. Bulizni, szórakozni, kocsmázni veled is el tudna járni, illetve barátokkal nélküled. Ha jó a kapcsolat, nem ezen múlik.

Vagy egyszerűen már nem akar kapcsolatot, mert megunt/nyűg stb. Vagy mást is megakar dugni.

Hogy mondjam valahol normális hogy a mai vilagban az ember tapasztalatot akar gyűjteni (akár szexuálisan akár máshogy), és igen ritka hogy akik ennyire fiatlon jönnen össze örökre együtt maradnak, mert az ember kíváncsi lesz milyen mással ,egyebek.

Szeeintem ez a hajó elúszott.

2019. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha egy ilyen emberrel maradsz, akkor csak magadra vethetsz.

Egyetem után gyerekek, mint a mesében.... Vicces és naiv vagy.

2019. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

"Ahhoz külön gratula, hogy 15 évesen sikerült kiélni magad. 🤐👌"


Én is ezen csodálkozom hogy 15-16 évesen kiélte magát.


Amúgy meg lehet őt érteni, főleg hogy 19 évesen minek kell még azon gondolkozni hogy gyereketek lesz, megijesztetted.


Szerintem nem kell erőltetni, majd alakul.

2019. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

A kiélés annyi, megdugni azt aki hagyja magát.

Vele akarsz maradni, szervezzél be 8-10 csajt az ágyába.

2019. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem. Én 16 évesen jöttem össze az párommal két éve együtt vagyunk. Mindenben ő volt nekem az első, és komolyan mondom nem akarom kipróbálni mással, nem is vagyok kíváncsi milyen mással. Úgyhogy nagyon nem értem ezt az egész ki akarom élni magam dumát....

Bulizni meg melletted is tud...

2019. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A kiélés csak kifogás. Ha valaki szereti a párját eszébe sem jut ilyen. Bulizni lehet párkapcsolatban is, sőt úgy a legjobb.

Soha nem volt kiélős korszakom mert minden páromat szerettem. Egy olyan fiatalt se ismertem soha aki szerette volna a párját de mégis jött a kiélés dumával. A párod részéről ez nem volt komoly kapcsolat, sem komoly érzelmek. Az elején volt neki egy kis fellángolás, ezt húzta ameddig tudta de aztán inkább szakított kiélésre hivatkozva. Ennyi a történet. Nem fog hozzád visszatalálni, ha mégis akkor max a fix punci meg a kényelem miatt amíg nem talál valaki olyat akibe tényleg szerelmes.

2019. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el! Ha szeretne, melletted lenne most is.
2019. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!