Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, hogy érnétek el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy érnétek el, hogy a (férfi) párotok kicsit "csinosítsa ki" a szemöldökét?

Figyelt kérdés

Persze nem arra gondolok, hogy gyantáztassa le úgy, mint egy nő, csak hogy pl középen szedje ki, meg vékonyítsa (akár szakember segítségével), meg ne legyen olyan bozontos.


Férfiak, ti megsértődnétek egy ilyen kérésen?


2019. júl. 7. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, ennyi.
2019. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem sértődnék meg, de kiröhögnélek.
2019. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ez ennyire kapitális kérdés, akkor már az ismerkedés alatt mondom neki, hogy nem tetszik. Miért nem jó, ha simán megmondod neki?
2019. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exemnek szintén hajlamos volt osszenoni a szemöldöke, de én megmondta neki, hogy ezt a bozótot max gyantaval szedem le, nem kinlodok csipesszel. Van egyébként ebben kis rutinom és egyszer még is engedte, amíg együtt voltunk utána már mindig ő kérte, hogy csináljam meg. Nem sértődött meg, mert őt is zavarta az osszenott szemöldök.
2019. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Nők... :D
2019. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Simàn el lehet érni csak annyival hogy àllsz csipesszel a kezedben es megkéred üljön le mert most kozmetilust jàtszoö szuper szép fiut faragsz belöle.

Az màr màs téma hogy speciel nekem gusztustalannak hat egy bozontos összevissza nött szemöldök es hozzà nem nyulnék.

2019. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a fodrasza kiszedte neki en meg egre-foldre dicsertem, hogy mennyivel karaktereseb igy az arca. Nem szeretek trukkozni, ugyhogy oszinten megmondtam, hogy igy szebb es maskor is kerje ezt.

Egy szep szemoldok annyit ad a ferfiassaghoz, mint egy gondozott szakall vagy bajusz. Ha kiemeled, hogy ettol ferfiasabb, karakteresebb es menobb lesz akkor szerintem megjon a kedve a dologhoz. :)

2019. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fodrász vagy kozmetikus megigazítja bármikor kérésre, ha nagyon macerás, ha csak néhány kósza szál kalandozik el az otthon is orvosolható, sosem volt ebből probléma.
2019. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

"nők"


De azért ti vinnyogtok, és elborzadtok, ha egy nőn marad egy pici szőr. Szánalmas.

2019. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

#2

Nem tudom, neked milyen, de összenőtt szemöldök esetén ilyen kérésen röhögni = az a saját igénytelenségén röhög...


A #9-essel meg egyet értek.

2019. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!