Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a kérdést ti, hogy oldjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a kérdést ti, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm akivel lassan 3 éve együtt vagyunk nagyjából meg is vagyunk rendben veszekedés nélkül egyetlen egy téma van ahol viszont próblémás a dolog ez pedig az ellenkező nemű barát kategória.

Az alap dilemma a következő. Alapból 1 évet távkapcsolatban voltunk mivel én Pécsi vagyok ő meg Dunakeszii. De úgy alakultak a dolgok, hogy lassan 2 éve együtt lakunk Pécsen. Barátnőm nagyon nehezen barátkozik tehát a 2 év alatt 1 barátja van. Sok szociális fóbiája van amitől nehezen létesít kapcsolatokat. Valamint kisalyátitja a barátokat tehát az csak az én barátom lehet címszóval.

Ez a barátja egy srác kB 3 hónapja ismerkedtek meg, mert egy helyen dolgoznak. Alapból nem vagyok ellene. Elengedem őket közös programokra viszont fórditva már nem igaz ez mivel nekem nem lehet lány barátom. Az én lány ismeröseim k.vák meg hasonló tehát amit neki lehet azt nekem nem.



2019. júl. 7. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Szóval punciuralom van.
2019. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fóbiáira hivatkozik hogy azért van jóban ezzel az emberrel mert még szerencsétlenebb mint ő. Ő így fogalmazta meg. A másik felét meg azzal magyarázta, hogy volt depressziós és ki fog újjulni, ha nyugtalan lesz, hogy más lánnyal vagyok
2019. júl. 7. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:

De nem látod, hogy nem vagy neki elég?? Kevés vagy neki öreg. tudja, hogy a puncijával megtarthat téged. De nem változik semmilyen irányban.


Te nem nyújtod neki azt, tőled nem elég az amit adni amit nyújtani tudsz ami neki elég lenne a változáshoz. Itt nincs az a mély szeretet, az a vágy.


Te túlzottan sajnálod őt. Közben ez a kapcsolat egy rakás sz**ar.


És! NEM a másik férfi miatt, nem amiatt rossz ez a kapcsolat mert van egy férfi barátja.

2019. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval saját mentális zavarával zsarol érzelmileg. Egy kapcsolat soha nem a 3. fél miatt megy tönkre, miért is ne barátkozhatnál lányokkal? Ha belőle ez depressziót vált ki menjen el egy pszichológushoz és beszélgessen vele, mert ez nem normális dolog. Neked ebből származik valami jó? Megszokás miatt nem szabad benne maradni egy olyan kapcsolatban ahol nem egyenlően működik az adok-kapok. Ülj le vele és próbáld ezt megbeszélni, ha nem érti meg, te akkor is megpróbáltad. Ne hagyd hogy a saját személyiségedet rombolja.
2019. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen. Nem maradok együtt egybites idiótákkal. :D
2019. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!