Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítást hogy lehet átvészelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítást hogy lehet átvészelni?

Figyelt kérdés
Szakítást hogy lehet átvèszelni ? Hazajöttünk , anyós miatt nem raktam le a jogsit , menni akartam volna tovább. 1 èv után mentünk. Addig sok veszekedès törtènt hogy mièrt nem megyünk tovább. Fèl èvet odavoltunk ,kicsit hazajöttünk , ő nyugit akar , èn meg kimennèk gyüjteni. De nem jön velem. Nem èrint meg , nem ölel. Szenvedek. Szakítást , ès hogy egyedül lesz az ember , hogy lehet átszokni annak aki èrzelmes?

2019. júl. 8. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem amiket leírtál. Azt sem értem hogy a jogsi hogy jön ide. Ketten kétféle jövőt szeretnétek, csak ennyit látni a leírásodból.

Az sem világos, hogy ki akar szakítani, és melyik a férfi, melyik a nő. Ennyi információból még nem reális egy szakítás. Itt több lehet.


Másrészt tényleg nem mindegy ki szakít. Akivel szakítanak, az egy nehezebb dolog, de aki szakít azzal sokszor nem tudok együttérezni. A leírásodból is inkább az látszik, hogy nem a személy hiányzik, hanem hogy valaki legyen aki ölel.

2019. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyagi biztonság / szakma a szállítás .Ami az ő jövőjèt is megadná. De szülőknèl leragadt. Pihenni akar. Ès megromlott előző èvben . Mert menni akartam volna dolgozni ès gyüjteni. De ő sehova. Sokat veszekedtünk miatta. Nekem fontosabb a jövő , a kèpzès , ès minnèl elöbb meglegyen. Neki nem. Tőlem hidegült el. Pároknak egymásnak kellene segíteni ,főleg amikor szüksège van rá a másiknak.
2019. júl. 8. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az esőnek nem volt világos a kép a kérdés alapján, nekem még a magyarázatból sem teljesen világos. Csak sejtek valamit de nem tudom, hogy Te is így gondolod-e, ezért ha válaszokat akarsz, a gondolatodat fejtsd ki teljesen és ne várd, hogy mi következtessük ki azt, amit Te gondolsz.
2019. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a kétszavas tőmondatok borzasztóak, már bocsánat. Tessék kerek mondatokat alannyal, állítmánnyal fogalmazni, mert nem tudunk segíteni.
2019. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!