Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stella Spring kérdése:

Szerintetek ez még belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz hogy együtt élünk párommal. Én egy magyar nő vagyok, Ő roma. Én tipikusan csajos vékony, hosszú szőke hajú

A párom sötétbőrű ,190 magas és 94 kg. Szóval elég nagydarab hozzamkepest.

Másodjára mondott olyat ami megütötte a fülemet.. 😔 Az egyik amikor elbambultam es azt mondta hogy ha fiúkat nezegetek akkor szartam utoljara.

És ha tényleg megneztem valakit akkor lehet ilyet mondani szerintetek?

... A másik.. Felraktam magamról képeket semmi extra snap chates képek.. es hogy szettori a telefonom.

😓

Szerintetek ne haborodjak fel mert ő kinevette a felháborodásomat.

Nektek mi a véleményetek?



#Birtoklás fenyegetés
2019. júl. 8. 08:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem.

a tisztelet hiánya sehogy sem fér bele.


42/F

2019. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben elgondolkodnék ezen a kapcsolaton. A pasid vélhetőleg vérbeli roma, ami azt jelenti,hogy a nőnek nincs joga szinte semmihez, és tulajdonának tekinti a férfi, tehát szó nem lehet arról,hogy ránézz másra, vagy esetleg a nőiességét hangsúlyozó fotót megoszt, közzétesz más által látható oldalon.


Mondjuk a stílusa azért hagy kívánnivalót maga után....

2019. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igazad lehet..
2019. júl. 8. 08:58
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös csak kijött belőle a cigány vér.

Szerintem rohadt gyorsan lépj ki ebből a kapcsolatból amíg teheted.

2019. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Úgy érezteti hogy a tulajdona vagyok igen. Amikor úgy van hogy haza költözök mert kB 2 hetente úgy van.. Akkor elkezd sírni mint egy gyerek. Meg hogy osszetorom a szívét, és hogy ebbe beledog betegedni stb.. Pff
2019. júl. 8. 09:07
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem fér bele. Én az elso szobeli agresszió után dobnam, mert csak rosszabb lesz.
2019. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én gondolom így......
2019. júl. 8. 09:11
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus sajnos!

Te választásod, neked kell dönteni, hogy képes vagy-e élni roma szokásosk szerint.

Fitalon család, a nőnek kuss van, és tulajdonként kezelik őket.

Az ilyet felejtsd el, hogy másik pasira nézel, mert eltörnek mint egy vesszőt.

2019. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Én ilyen tradicionális romával nem is kezdenék. Van olyan, amelyik már nem hisz ezekben sz ostobaságokban , teljesen normálisan áll a nőkhöz, családhoz . ( pl. a szomszédunk ilyen, dolgozik a felesége ,nem kiabálnak, rend van a portájukon, illedelmesek a gyerekrik )

Már ha a romák az eseteid, arra írom.

2019. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kezdenék romával. Oké vannak rendes normális emberek és becsületesek mert találkoztam már ilyennel de alapjában véve nagyon utálom őket.

Jah és azzal hogy elkezd neked bőgni érzelmileg zsarol te meg beveszed és vele maradsz. Pedig ebben a kapcsolatban neked nem kellene benne maradnod mert ki fog készíteni.

2019. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!