Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs itthon magánéletem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs itthon magánéletem, a szüleim nem akarnak megèrteni, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
18 éves làny vagyok, itthon élek a szüleimmel ès egy 16 éves öcsèmmel meg egy 1 èves kiöcsèmmel. Az a probléma, hogy nekem nincs külön szobàm, az öcsémmel élek, a mellettünk lévő szobàba, ami egyben a nappali is, ott pedig a szûleim ès a kistesòm. Ezen kívül még van egy konyha ès fürdő. Jelenleg van egy baràtom, eddig még nem volt, köztük emiatt is, mert nem tudnàm hazahozni. Nagyon szeretne nàlunk jönni ès vègre velem együtt lenni, szeretkezni, de ha el is jönne nàlunk, szègyellnèm is magam és nem tudnànk együtt lenni. Ìgy sincs magànèletem, a tesòim ès a szüleim is àllandòan ott vannak, nincsenek csukhatò ajtòk, mindig nyitva van minden ajtò. Amikor tanulni kellett, sose tudtam itthon, mert vagy a kistesòm sìrt, vagy a màsik tesòm zavart. Semmi magànèletem nincs, nem tudom hogyan oldjam meg ezt a dolgot, a szüleimmel felesleges erről beszèlni, mert nem tudjàk elfogadni, hogy nekem szûksègem van magànèletre, szòval ha lehetsèges is lenne szobàt csinàlni nekem,akkor se tennèk meg ezt. Gondolkoztam azon, hogy elmegyek dolgozni valahovà, csakhogy ez is kicsit problèmàsabb. Nem fejtem ki bővebben ezt, de sajnos nem nagyon van lehetősègem munkàt keresni, kivève ha huzamosabb időre kimegyek külföldre dolgozni. (Én nem Magyarorszàgon èlek).

#szoba #család #szülő #testvér #szomorúság #Magànèlet #felnőtt làny #elkeseredett.
2019. júl. 8. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem muszáj otthon dugni, bárhol máshol is lehet.
2019. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem csak ez a problèma, az egèsz dolog elèggè zavar.

De ha nem csak otthon lehet, akkor fejtsd ki bővebben, hogy hol mèg.

2019. júl. 8. 16:19
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Fiúnál
2019. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
67%
Sátor, hotelszoba, interspar wc, templomkert... Legyetek kreatívak fiatalok!
2019. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

Ez durva. Melózz, csákód is és költözzetek össze. Szüleid őstulkok, hogy nem látják be a magánszféra szükségességét. Megőrülnék ilyen helyzetben.

Amúgy dugni tényleg bárhol tudtok, ha nincs ennyi sütnivalótok, hogy kitaláljátok hol, akkor a szex nem nektek való. 31F

2019. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Na ezért nincs több gyerekem, mint ahány szabad szobám. Én is átéltem ezt, megkeserítette a gyerek-, és kamaszkoromat. Szerencsére a pasijaimnak volt külön szobája, így megoldottunk mindent náluk.
2019. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Lehet, csak mert èn mèg szűz vagyok ès nem gondolkoztam ezen. De akkor is kènyelmetlen ez a helyzet.
2019. júl. 8. 16:24
 8/26 A kérdező kommentje:
A màsik problèma pedig az, hogy a szûleim nem engedik, hogy a baràtomnàl aludjak. Vagy bàrhol, mindig haza kell mennem estère. Ha nem, akkor kiakadnak.
2019. júl. 8. 16:27
 9/26 anonim ***** válasza:
36%
Gyökerek a szüleid. Költözz el.
2019. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem tudok elköltözni, még itthon tanulok főiskolàn, minimum mèg 2 èvig itthon kell lennem.
2019. júl. 8. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!