Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam kellemetlenül emiatt?

Figyelt kérdés

Kb egy fél évig voltam együtt a barátommal, aztán egy konkrét probléma miatt meggondolás nélkül szakítottunk. Most (majdnem egy évvel késõbb) újra együtt vagyunk, mert rájöttünk, hogy együtt szeretnénk lenni és ezúttal többet fogunk annak érdekében tenni, hogy mūködjön a dolog. A lényegre térve, a barátomnak idõközben volt egy kapcsolata. Elvileg „békésen“ zajlott a szakítás (2 hónapja), de a lány felajánlotta neki, hogy maradhatnak barátok extrákkal. A barátom viszont e helyett inkább velem szeretett volna újrakezdeni, a probléma viszont az, hogy a lány errõl nem tud. A barátom elmondása szerint a lány nagyon emocionálisan instabil és fél, hogy a hírek hallatán kárt tesz magában, vagy aggresszívan regagál.


Lehet, hogy önzõ dolog tõlem, de valahogy nekem mégis kellemetlen, hogyha kapcsolatban maradnak és õ nem tud rólam, fõleg azért, mert nem tudom, nála mennyire van lezárva a dolog közte és a barátom között. A barátom szerint viszont, ez engem „semmiben sem érint és túlreagálom, mert úgysem fog vele elkezdeni semmit.“


Valóban túlreagálom? Mi lenne a legjobb megoldás ebben a szituációban?


2019. júl. 9. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépen ködösít a barátod. Akkor lássuk a tényeket: veled újra összejött,de még dugja a csajt melletted,és ezzel a gyenge mesével próbálja kivédeni a te rosszallásodat.
2019. júl. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a fő baj,hogy feltételezzük nem dug félre,és igaz amit mond.Hanem önmagában az a tulajdonsága,hogy nem képes felelősséget vállalni,és a csaj instabil tulajdonságára hivatkozva hárítja a problémát.Ha mindenre így vagy hasonlóan talál megoldást,akkor az baj.
2019. júl. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora mesélő a te barátod! Ezt komolyan elhitted? Kúrja a másik csajt meg téged is. Ne haragudj, de én a helyedben nem bíznék meg benne.
2019. júl. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És, ha nem kezd a másik lánnyal semmibe elvileg, de barátok extrákkal, akkor mit csinàlnak? :D

Ugyan màr, kamu.Jogos a problémafelvetésed.Én ultimátumot adnèk neki, ez nem normális dolog, ha ezt csinàlja, semennyire nem tisztel egyikőtöket sem.

2019. júl. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Én a helyedben ezt biztos nem csinálnám.
2019. júl. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, amit èrzel ezzel kapcsolatban. Ez nagyon nem egyenes dolog, hogy nem vállalja fel, hogy veled van egy olyan csajjal szemben, aki felajánlotta neki az összejárást.

Szèpen hangzik, hogy èrzelmileg instabil, de a helyzet az, hogy valamièrt nem akarja teljesen lezárni azt az utat sem.

Most èrted, azzal, hogy jóban maradnak ezután a felajánlás után, olyan mintha áltatná azt a csajt is.

Èn ilyen alapokkal biztos, hogy nem mennèk bele az újra kezdèsbe.

2019. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom elmondása szerint a lány nagyon emocionálisan instabil és fél, hogy a hírek hallatán kárt tesz magában, vagy aggresszívan regagál."


Szép mese...ennyire buta vagy, hogy ezt be is veszed?

Na nézzük a másik verziót.Tegyük fel, hogy igazat mesélt.Komolyan ilyen emberre vágysz, akit sakkban lehet tartani egy ilyen feltételezéssel?Inkább azon gondolkodnék el a helyedben, hogy mi szükséged van egy ilyen gyenge jellemű emberre az életedben.

2019. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,a barátod egy gerinctelen jellem.Egyszerre járna veled is meg az exével is.Mekkora mesét ad be neked.Nem szereti se őt,se téged.Ha megigéri,hogy ott hagyja a csajt,akkor majd titokban csinálja,a hátad mögött,és az nagyon fog fájni.Hidd el kapsz ennél jobbbat.
2019. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen közölni kell a csajjal, hogy veled van. Fájni fog neki így is, úgy is. Jobb ha tisztán látja a dolgokat. A mentális állapota meg egyéni szociális probléma, nem a te, és nem is a barátod problémája. Úgysem tenne kárt magában, önzőbb annál. Nekem is mondta már pasi, hogy ő beleugrik a Tiszába, de nem ugrott. Az ilyenek csak fenyegetőznek.
2019. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!