Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat napi fél órában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat napi fél órában?

Figyelt kérdés

A párom olyan sokat dolgozik, ingázik (több műszakban), hogy naponta maximum fél órája jut a kapcsolatra. Sokszor még annyi sem, mikor én hazaérek a munkából ő már elindult. Hazaér eszik, tisztálkodik ezután testileg és lelkileg is hulla fáradtan jut fél órája a kapcsolatra (beszélgetés, testiség és minden más) aztán már alszik is. Hétvégéink sincsenek mert akkor is dolgozni jár. Soha nem tudunk menni sehova és semmiféle rendszer nincs az életünkben. Nem fekszünk le együtt, nem ébredünk egymás mellett, stb.

Lehet így tartalmas a kapcsolat? Pl. hétvégén mindenki kirándulni megy a szeretteivel én pedig egyedül vagyok. Mi lesz ha majd gyerekeket akarunk? Rám sincs ideje, hogyan lesz majd a gyerekekre?

És mindez minimálbérért, nem kell eltartania mert én sokkal többet keresek, szóval nem miattam dolgozik ennyit, egyszerűen csak ilyen a munkája.



2019. júl. 9. 12:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Van egy nagyon jó mondás, mindenkinek van választása...
2019. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Új munkahelyet kell keressen, ha úgyis minimálbéren van akkor tökmindegy...
2019. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egészséges az biztos. Nem került szóba egy munkahely váltás?
2019. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

"hétvégén mindenki kirándulni megy a szeretteivel én pedig egyedül vagyok. "


Miért nem mész el velük te is kirándulni? Nem is értem...

2019. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"Miért nem mész el velük te is kirándulni? Nem is értem..."


Idegenekkel? :)

2019. júl. 9. 12:57
 6/22 anonim ***** válasza:
22%

"Idegenekkel? :)"


Hát, mivel gondolom komoly kapcsolat a tiétek, így feltételeztem, hogy már bemutatott a családjának, úgy szokás. Együtt vagytok, együtt laktok, de még nem ismered a családját? Valami itt nem kóser. Egyébként meg igen, menj velük kirándulni, én simán elhívtalak volna, ez a normális.

2019. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

A szeretteidel,barát vagy család.Ha már a párod nem êr rá.Gondolom így értette.


Nekem ebben az a furi,hogy oké több műszak,na de az nem napi kétszeri műszakot jelent.Szóval,ha ritkásan is,de tuti több időnek kéne lennie mint 30 perc,legalább egyszer egy héten legalább.És azt is nehezen hiszem,hogy nincs egyetlen szabad hétvége sem,vagy egy nap a hétvégéből.Ezek akkor törtéhetnek meg így,ahogy leírtad,ha Te is több műszakos vagy.

2019. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Együtt vagytok, együtt laktok, de még nem ismered a családját? "


Hogy jön ide a család? :) Lehet, hogy nem jól fogalmaztam. Általánosságban értettem a hétvégi kirándulást/szórakozást. Nem a család vagy ismerősök hanem úgy a világban az a jellemző, hogy hétvégén együtt vannak a szeretteikkel, leginkább a párjukkal.

2019. júl. 9. 13:11
 9/22 A kérdező kommentje:

"És azt is nehezen hiszem,hogy nincs egyetlen szabad hétvége sem,vagy egy nap a hétvégéből."


Persze, előfordul, hogy havonta van egy szabad szombatja, de akkor is sokszor éjszakából jött és kb. végig alszik. Igen, egy kicsit túloztam :) napi fél óra és havonta egyszer egy/fél nap. :)


A lényeg, hogy nincs semmilyen rendszeresség. Egy tartalmas kapcsolatot nem így képzel az ember. Vagy mindenki így él és tulképp ez a kapcsolat? :)

2019. júl. 9. 13:16
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Van szád, beszéld meg vele. A házasság előtt is így volt?Ha igen, akkor kellett volna ezen elgondolkodni kérdező. Nem értem, hogy miért utólag sírsz ezen. Tudtad mit vállalsz.

És igen, a leendő gyerekeitek is ennyit fogják látni. Ezt még most gondold végig, ne utána.

2019. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!