Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm több időt tölt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm több időt tölt a gyakorikérdések nézegetésével, mint velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm (21 éves) rengeteg időt tölt az oldal olvasgatásával. Hiába mondom neki, azt feleli, neki ez a hobbija. Eléggé elhanyagoltnak érzem miatta magam. Mit tegyek?

2019. júl. 9. 15:18
 1/8 anonim válasza:
89%

1. Gyakorizz te is

2. Társasozz vele

3. Szeretkezz vele

2019. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek kell egy hobbi. Kérd meg, hogy válaszoljatok együtt a kérdésekre.

De ne aggódj, biztosan mindjárt válaszol erre a kérdésre is.

2019. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek a gyakorin, esetleg udvaroljál neki itt és hódítsd meg újra.
2019. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Az én párom (bár ő a pasi) elég tisztelettel van felém hogy ha együtt vagyunk nem babrálja a telefonját. Plusz tudja hogy allergiás vagyok rá én nem tűröm az ilyesmit. Az hogy ha külön vagyunk mit olvas és egyebek nem érdekel de ha velem van akkor velem foglalkozzon.
2019. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
én azt felelném akkor élj a hobbidnak,engem most látsz utoljára és elhagynám.ennyi.
2019. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
99% hogy már oltják. Hamarosan lesz pasija melletted. Vagy helyetted.
2019. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most én nem értem miért lettem ennyire lepontoza. Manapság a fiataloknak az a trendi hogy feszt a telefonját nyomkodja és tojik a másikra. Ha nektek ez kell hajrá de ez oltári pofátlan és tiszteletlen dolog.
2019. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg hogy Balázska nem sikeres a nőknél ;)
2019. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!