Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy sokan nem hűségesek?

Figyelt kérdés

Annyira félek, hogy a jövőben ismét meg fognak csalni. Egyszerűen nem tudom túltenni magam, hogy az emberek annyira könnyen megcsalják a másikat. Még azok is, akikből a világért sem nézném ki.

26/F



2019. júl. 9. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész életetben ettől akarsz félni?? Így nem tudsz majd kapcsolatban lenni.. Es hidd el vannak hűségesek nők és férfiak is... Nem lehet általánosítani és egy kalap alá venni mindenkit.. Próbálj meg hinni és bízni.. Engem is meg csalt az exem 6 hónapos kisbabank is volt.. De túl tettem magam rajta.. Melyen magamba néztem es igen én is hibás voltam csak a baba minden a babáról szolt.. Nem feküdtünk le.. Es ez lett. De tanultam belőle.. Tenni kell a kapcsolatért mind két félnek..
2019. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első! Ha elhagyott úgy, hogy egyedül maradtál egy hat hónapos babával, akkor ott nem a szex hiánya volt a gond, hanem több egyéb, más, csak éppen az volt az utolsó csepp a pohárban.


Kérdező! Amíg ezt így nem tudod kezelni, mint eshetőséget, addig ne ismerkedj, mert bele fogsz bolondulni, mert mindig ezen fogsz kattogni, ha az épp aktuális nincs veled. Keress fel egy pszichológust....

2019. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem reális az aggodalmad. Sokat nem tehetsz, ne görcsölj ezen, de nagyon válogasd meg kit engedsz közel magadhoz.
2019. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudatositanod kell, hogy nem mindenki ilyen. Igen benne van a pakliban, hogy megtörténik ez a jövőben is. De nem élhetünk konstans gyomorideggel emiatt. Ennyi erővel akkor nem szabad autóba ülni, mert balesetet szenvedhetünk... vagy ne sportoljunk, mert előbb-utóbb meg fogunk sérülni.

Sajnos az életben vannak rizikók, de ha az ember boldog akar lenni, akkor meg kell tudni nyílni újra. Az új párod tiszta lappal kezd, nem bűnhődhet az ex bűneiért.

Próbáld meg ezt tudatosítani.


(amúgy engem is csaltak meg, többször is, nehezen hevertem ki én is, de muszáj tovább lépni!)

2019. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem bro', jártam abban a birodalomban, de előttem perfekt módon le is írta "Sittes Kisasszony" (köszi!), így feleslegesen nem koptatom a billentyűzetet. :))


Fel a fejjel és ne görcsölj!!!


(Viszont a boldogságot én inkább magamban keresem előszőr, nem egy kapcsolattól várom és utána osztom meg a pozitív dolgokat a másikkal, de ez már off-topic)

2019. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!